فهرست
تمرین سوت و کور سپاهان/ غیبت نویدکیا و حضور یعقوب کریمی!
تمرین سوت و کور سپاهان/ غیبت نویدکیا و حضور یعقوب کریمی!

تمرین سوت و کور سپاهان/ غیبت نویدکیا و حضور یعقوب کریمی!

آی اسپورت- با توجه به برگزاری مراسم فروش کاپ قهرمانی و رونمایی از پیراهن تیم فوتبال سپاهان در لیگ چهاردهم، که عصر امروز در برنامه « یک شهر، یک ضیافت» سیمای مرکز اصفهان برگزار می‌شود، تمرین این تیم صبح امروز برگزار شد.
 این جلسه تمرینی که از ساعت ۱۰:۳۰ در مجموعه ورزشی جروکان برگزار شد با حاشیه‌هایی همراه بود. 
*با توجه به ساعت برگزاری تمرین هیچ تماشاگری در مجموعه ورزشی جروکان حضور نداشت. 
*در این تمرین ابتدا بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم به گرم کردن پرداختند و سپس کرانچار و زاغی نژاد چند دقیقه‌ای برای بازیکنان صحبت کردند. انجام حرکات پا به توپ بخش دیگری از تمرین سپاهان بود که پس از آن بازیکنان به دو تیم تقسیم زرد و بنفش تقسیم شده و به مسابقه پرداختند. 
*محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان که شب گذشته و در آخرین دقایق مهلت نقل و انتقالات قرارداد خود را با سپاهان در هیات فوتبال اصفهان به ثبت رساند در تمرین امروز غایب بود. 
*نویدکیا تنها غایب سپاهان نبود، علی احمدی، هادی عقیلی، علی کریمی و مهدی شریفی همچنین رسول خوروش سرپرست تیم از دیگر غایبان تیم بودند. 
*از دیگر حاشیه‌ها نیز می‌توان به حضور یعقوب کریمی در محل تمرینات سپاهان اشاره کرد. یعقوب کریمی دو روز پیش با عقد قراردادی یک ساله از سپاهان جدا و به استقلال تهران پیوست. این بازیکن برای انجام برخی امور اداری به اصفهان آمده بود. 
*نکته جالب در تمرین سپاهان انجام تمرینات بدنسازی مدرن زیر نظر مارتین مربی سابق بارسلونا و النصر دبی بود. این مربی به تازگی به سپاهان پیوسته و خبر می‌رسد احتمالاً بعد از پایان فصل بدنسازی از این تیم جدا خواهد شد. 
*جلسه تمرینی امروز بعد از ظهر تیم فوتبال سپاهان به دلیل حضور بازیکنان و کادر فنی در مراسم رونمایی از پیراهن فصل جدید برگزار نخواهد شد. 
     
آی اسپورت
2014-07-22 15:27:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر