فهرست
کاوانی : حکم فیفا علیه سوارس اغراق آمیز است
کاوانی : حکم فیفا علیه سوارس اغراق آمیز است

کاوانی : حکم فیفا علیه سوارس اغراق آمیز است

ادینسون کاوانی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی اروگوئه در کنار لوئیس سوارس در جام جهانی بود.

این مهاجم اسبق ناپولی که هم اکنون در پی اس جی توپ می زند در مورد هم تیمی اش سوارس و محرومیتی که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برای لوئیز سوارز در نظر گرفته است به روزنامه اروگوئه‌ای \"El Observador\" گفت:\" به طور حتم کار لوئیس اشتباه بود و جریمه کردن او هم کار خوبی بود ولی احساس می‌کنم محرومیت‌های که فیفا برای سوارز در نظر گرفته مناسب او نیست. آنها لوئیز را از ادامه حضور در رقابت‌های جام جهانی و پا گذاشتن در زمین‌های فوتبال محروم کردند.\"

وی ادامه داد:\" هیچ فوتبالیستی شایسته چنین رفتاری نیست. آنها رفتاری تند نسبت به لوئیس داشتند و محرومیت سوارس واقعاً روی عملکرد اروگوئه ثأثیر گذاشت. در فوتبال ممکن است اشتباهاتی رخ دهد ولی افراد بیرون از زمین و آنهایی که حتی تاکنون به توپ ضربه‌ای نزده‌اند، به سادگی در این مورد قضاوت می‌کنند.\"

مهاجم تیم ملی اروگوئه پس از اینکه در مرحله گروهی جام جهانی 2014 در دیدار این تیم مقابل ایتالیا شانه جورجو کیه‌لینی، مدافع حریف را گاز گرفت به مدت چهار ماه از حضور در تمامی فعالیت‌های فوتبالی و 9 جلسه همراهی تیم ملی کشورش محروم شد.

سوارز اخیراً در ازای 88 میلیون یورو لیورپول را به مقصد بارسلونا ترک کرد ولی تا تاریخ 26 اکتبر 2014 (4 آبان) به دلیل محرومیت نمی‌تواند برای کاتالان‌ها به میدان برود.

     
آی اسپورت
2014-07-22 15:46:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر