فهرست
بازتاب پیوستن خامس به رئال در رسانه های کلمبیا
بازتاب پیوستن خامس به رئال در رسانه های کلمبیا

بازتاب پیوستن خامس به رئال در رسانه های کلمبیا

آی اسپورت - خامس رودریگس ستاره تیم ملی کلمبیا تا ساعاتی دیگر رسما به رئال مادرید می پیوندد. او که در جام جهانی ستاره کشورش بود و با 6 گل آقای گل جام نیز شد؛ محبوبیت بی نظیری در کلمبیا دارد.

بازتاب پیوستن او به تیم قهرمان اروپا نیز بسیار گسترده بوده. در زیر نگاهی می اندازیم به واکنش رسانه های شاخص کلمبیا در مورد انتقال رودریگس به رئال مادرید :


روزنامه اسپکتادور

خامس امروز به سومین کلمبیایی تاریخ باشگاه رئال مبدل خواهد شد. پیش از او فردی رینکون در فصل 95-96 به عضویت رئال در آمده بود. رینکون در مجموع 4 گل برای رئال به ثمر رساند.

پس از او ادوین کنگو در فصل 2002-2003 با 5 میلیون یورو پیراهن کهکشانی ها را به تن کرد . هرچند هنوز چیزی رسمی نشده اما رسانه های اسپانیا از انتقال قطعی خامس در انتهای روز سه شنبه خبر می دهند


 ال پریودیکو دپورتیوو

ستاره کلمبیا تایید کرد که به موناکو اعلام کرده است که نمی خواهد حتی یک دقیقه دیگر برای این تیم بازی کند؛ چرا که از یک مصدومیت احتمالی و کنسل شدن انتقالش به رئال می ترسد.

خامس که در طول جام جهانی از علاقه خود به رئال سخن گفته بود بار دیگر بر این علاقه تاکید کرد.او در مادرید حضور دارد و به احتمال فراوان امروز قرارداد خود با رئال را به امضا می رساند.


ال کلمبیانو

تا ساعاتی دیگر رویای خامس مبنی بر پوشیدن پیراهن رئال برای او محقق خواهد شد. این ستاره دیروز به مادرید بازگشت و امروز تست های پزشکی باشگاه رئال را پشت سر خواهد گذاشت تا رسما به عضویت این تیم در بیاید.

     
آی اسپورت
2014-07-22 16:21:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر