فهرست
آرش و خیز دوباره برای آقای گلی/ برهانی در انتظار فصلی طلایی!
آرش و خیز دوباره برای آقای گلی/ برهانی در انتظار فصلی طلایی!

آرش و خیز دوباره برای آقای گلی/ برهانی در انتظار فصلی طلایی!

آی اسپورت- آرش برهانی این روزها در اوج آمادگی اش قرار دارد و قصد دارد دوباره به عنوان آقای گل لیگ برتر شناخته شود. این بازیکن که فصل نا امید کننده ای را پشت سر گذاشت و  البته مشکلاتی هم با امیر قلعه نویی داشت، به نظر می رسید با شروع فصل جدید جزو اولین بازیکنانی باشد که از تیم استقلال جدا خواهد شد، اما در کمال تعجب قلعه نویی دستور داد در ابتدا و پیش از همه، مسئولان استقلال با برهانی مذاکره کنند و این بازیکن هم تنها با 15 دقیقه مذاکره قراردادش را با آبی پوشان تهرانی تمدید کرد.
آرش که به قول خودش در فصل گذشته ی لیگ برتر شرایط روحی مناسبی نداشت، از آنجایی که خودش هم انتظار تمدید قراردادش را نداشت ، قبراق تر از همیشه در تمرینات حاضر شد تا قلعه نویی از تصمیمش برای نگه داشتن این بازیکن راضی باشد.
بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال در دیدار با ملوان، در نیمه ی دوم به میدان رفت و اتفاقا هر 2 گل استقلال را به ثمر رساند و البته بازی قابل قبولی هم از خودش به نمایش گذاشت.
از اردوی استقلال خبر می رسد ، احتمال اینکه ارش در لیگ امسال به عنوان بازیکن ثابت به میدان برود بسیار زیاد است. قلعه نویی تصمیم دارد قاضی و برهانی را در نوک پیکان خط حمله و سجاد شهباززاده را در خط هافبک به میدان بفرستد.
شماره 9 استقلال که یکبار سابقه ی آقای گلی در لیگ برتر را دارد، تصمیم دارد امسال برای دومین بار به این عنوان دست یابد، هم چنین که احتمال دارد بازوبند کاپیتانی را هم روی بازویش ببندد. این می تواند یک فصل رویایی برای مهاجم 100 گله ی استقلال باشد. 

     
آی اسپورت
2014-07-22 16:43:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر