فهرست
گزارش روز: همه چیز درباره ستاره جدید رئال؛ خامس در رویای اوندسیما
گزارش روز: همه چیز درباره ستاره جدید رئال؛ خامس در رویای اوندسیما

گزارش روز: همه چیز درباره ستاره جدید رئال؛ خامس در رویای اوندسیما

آی اسپورت - خامس رودریگس لحظاتی پیش بصورت رسمی به رئال مادرید پیوست و حالا می تواند رویاهای خود را در تیمی بسیار بزرگتر از موناکو دنبال کند .

رودریگس که سال گذشته با قراردادی به ارزش 45 میلیون یورو از پورتو به موناکو ملحق شده بود در یک سال حضور خود در این تیم فرانسوی به یکی از تاثیر گذارترین بازیکنان لوشامپیونه مبدل شد.

حضور همیشگی او در اطراف محوطه جریمه و تسلط او روی ضربات کاشته بعلاوه گل ها و پاس گل های فراوان او  باعث شد تا موناکو یک سال پس از صعود به سطح اول فوتبال فرانسه به لیگ قهرمانان صعود کند. خامس سال گذشته در لیگ 1 فرانسه؛9 گل و در کل بازی هایی که برای موناکو انجام داد زننده 19 گل بود.

خامس در مجموع کل رقابتها 72 بار روی دروازه حریفان موقعیت خطرناک خلق کرد که از این حیث در کل فوتبال فرانسه بی رقیب بود. او 10 پاس گل به مهاجمین موناکو داد و در مجموع 30 بار روی او پشت محوطه جریمه خطا صورت گرفت.از این حیث در فرانسه نفر دوم شد.

او در جام جهانی نیز به درخشش خود این بار در ترکیب تیم کلمبیا ادامه داد و با 6 گل آقای گل جام جهانی شد. همین درخشش و البته اظهار علاقه رسمی خود بازیکن در مصاحبه با رسانه ها به رئال مادرید سبب شد تا مدیران مادریدی عزم خود برای آوردن او به مادرید را جزم کنند.

سرانجام ساعتی پیش این ستاره کلمبیایی به آرزوی خود رسید و از این پس او را با پیراهن شماره 10 رئال و پشت سر رونالدو و بنزما و در کنار گرث بیل خواهیم دید.

حالا با او رئال مادرید رویای فتح اوندسیما را در سر دارد. رویایی که با آمدن خامس و کروس دور از دسترس نخواهد بود

     
آی اسپورت
2014-07-22 17:45:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر