فهرست
نایب رئیس موناکو: ما قصد فروش خامس رودریگس را نداشتیم
نایب رئیس موناکو: ما قصد فروش خامس رودریگس را نداشتیم

نایب رئیس موناکو: ما قصد فروش خامس رودریگس را نداشتیم

آی اسپورت- وادیم وایسیلف، نایب رئیس باشگاه موناکو، تاکید کرد که این باشگاه تا پیش از پیشنهاد 88 میلیون یورویی رئال، تصمیم نداشت خامس رودریگس را بفروشد.

باشگاه فرانسوی سال گذشته 45 میلیون یورو برای خرید این ستاره کلمبیایی هزینه کردند اما نتوانستند در مقابل پیشنهاد خیره کننده رئالی ها مقاومت کنند.

رودریگس در جام جهانی با 6 گل، ،آقای گل رقابت ها شد و زیباترین گل تورنمنت را نیز به ثمر رساند؛ ضمن اینکه در رقابت بر سر عنوان بهترین بازیکن جام، با اختلاف کمی پشت سر لیونل مسی قرار گرفت.

واسیلیف به سایت باشگاه موناکو گفت:\" باشگاه موناکو خرسند است که به خامس رودریگس کمک کرد تا استعدادش را شکوفا کند و با درخشش در جام جهانی، به کفش طلا دست پیدا کند. خامس بازیکن فوق العاده ای که در موناکو به دستاوردهای بزرگی رسید و به همین دلیل، باشگاه تصمیم نداشت که او را بفروشد.  

با این وجود، زمانی می رسد که در بازار نقل و انتقالات شرایط طوری رقم می خورد که انجام انتقال به سود همه است. موناکو احساس غرور می کند که یکی از مهمترین نقل و انتقالات تاریخ باشگاه را انجام داده است.

موناکو باشگاهی در حال رشد است و روی پیشرفت در آینده تمرکز دارد. ما بیش از همیشه به دنبال تقویت تیم هستیم و می خواهیم این پیشرفت در فصل آینده ادامه پیدا کند.\"

     
آی اسپورت
2014-07-22 17:42:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر