فهرست
بوستانی: هنوز نمی دانم چه کسی فیکس خواهد بود/ هر سه دروازه بان اول هستند!/ گروسیان آینده روشنی دارد
بوستانی: هنوز نمی دانم چه کسی فیکس خواهد بود/ هر سه دروازه بان اول هستند!/ گروسیان آینده روشنی دارد

بوستانی: هنوز نمی دانم چه کسی فیکس خواهد بود/ هر سه دروازه بان اول هستند!/ گروسیان آینده روشنی دارد

آی‌اسپورت‌ ـ مربی دروازه بانان تیم فوتبال استقلال می‌ گوید که هر سه دروازه بان ما اول هستند اما صلاح کادرفنی در این بود که در جام شهدا و بازی مقابل ملوان گروسیان درون دروازه استقلال قرار گیرد. البته او با بازی خوبی که ارائه داد رقیبی برای دو دروازه‌بان‌ دیگر استقلال خواهد بود. هر چند فروزان و داسیلوا هم در اردوهای خوب ظاهر شدند.
کریم بوستانی در خصوص برد استقلال مقابل ملوان بندرانزلی در جام شهدا اظهار داشت: 5 بازیکن اصلی ما در این دیدار حضور نداشتند و فکر می کنم عملکرد خیلی خوبی در این دیدار داشتیم. ما 4 بازیکن ملی و همچنین جاسم کرار را در اختیار نداشتیم ولی جوانان ما در این بازی نشان دادند در آینده به استقلال کمک خواهند کرد و شما در بازی دیشب مشاهده کردید.
وی در خصوص عملکرد فرزین گروسیان ادامه داد: گروسیان در بازی با ملوان نشان داد می تواند رقیبی برای دو دروازه بان اصلی تیم باشد. او آینده خیلی خوبی دارد و حتی در دیدار مقابل تیم سوم ترکیه در اردوی استانبول عالی ظاهر شد و نشان داد از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است.
مربی دروازه بانان استقلال درباره غیبت داسیلوا در بازی دیشب خاطرنشان کرد: صلاح کادر فنی بود که گروسیان درون دروازه استقلال قرار بگیرد. ما می خواستیم داسیلوا را دیشب روی نیمکت ذخیره ها قرار دهیم ولی طبق قانون این مسابقات هر تیمی می توانست 6 بازیکن را روی نیمکت ذخیره ها قرار دهد به همین دلیل وی دیشب به خانه رفت.
بوستانی در خصوص اینکه چه کسی دروازه بان اصلی استقلال در فصل آینده خواهد بود، بیان داشت: باید بگویم کار ما واقعا سخت است چون همه دروازه بانان ما در بهترین شرایط قرار دارند. از همین جا اعلام می کنم هر سه آنها دروازه بان اول ما هستند ولی اینکه چه کسی درون دروازه استقلال قرار بگیرد را امیر قلعه نویی مشخص می کند.
وی در پایان درباره بازی مقابل راه آهن گفت: بازی اول است و قرعه کشی طوری صورت گرفته که فرقی نمی کند مقابل کدام تیم قرار بگیریم. ما باید سه امتیاز بازی را کسب کنیم تا بتوانیم شروع خوبی داشته باشیم. امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند تا در کنار آنها یک برد خوب را به دست بیاوریم.
     
آی اسپورت
2014-07-22 18:26:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر