فهرست
ماجدی: از جوان ها در لیگ هم استفاده می کنیم/ باشگاه تشخیص داد شماره 7 به کسی نرسد
ماجدی: از جوان ها در لیگ هم استفاده می کنیم/ باشگاه تشخیص داد شماره 7 به کسی نرسد

ماجدی: از جوان ها در لیگ هم استفاده می کنیم/ باشگاه تشخیص داد شماره 7 به کسی نرسد

آی‌اسپورت‌ ـ میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال با بیان این موضوع که باشگاه صلاح دانست پیراهن شماره 7 در اختیار هیچ بازیکنی قرار نگیرد و ابراز بی اطلاعی در این زمینه با خبرنگار آی‌اسپورت‌ گفت‌وگو می‌ کند.
سرپرست استقلال درباره دیدار مقابل ملوان در جام شهدا اظهار داشت: بازی خوبی مقابل ملوان انجام دادیم. نکته مهم دیدار این بود که بازیکنان جوان استقلال توانستند از کادر فنی نمره قبولی بگیرند.
وی افزود: تلاش می کنیم از این جوانان در رقابت های لیگ برتر هم استفاده کنیم. امیر قلعه نویی نشان داده علاقه خاصی به استفاده از جوانان دارد. شما دیده اید وی در هر تیمی بوده همیشه از جوانان استفاده می کند.
سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه چرا پیراهن شماره 7 استقلال را کسی بر تن نمی کند، توضیح داد: باشگاه تشخیص داد این شماره به کسی اختصاص داده نشود به همین دلیل شماره 7 در اختیار بازیکنی قرار نگرفت. در این باره نظری بهتر می تواند صحبت کند.
ماجدی درباره اینکه تمایل دارد کدام تیم در فینال جام شهدا به مصاف استقلال برود خاطرنشان کرد: برای استقلال فرقی نمی کند مقابل کدام تیم در فینال این رقابت ها قرار بگیرد. ما با تیم اصلی مان در این مسابقات شرکت کرده ایم و می خواهیم قبل از شروع مسابقات لیگ با استفاده از این بازی ها به هماهنگی بالایی برسیم.
وی در پایان در خصوص شایعات پیرامون احمد جمشیدیان و فسخ قرارداد وی بیان داشت: احمد جمشیدیان با توافقی که با علی نظری، معاون ورزشی باشگاه استقلال، داشت قرارداد خود را فسخ کرد. برای وی آرزوی موفقیت می کنیم. اگر در این باره ابهامی وجود دارد نظری بهتر می تواند پاسخگو باشد.
     
آی اسپورت
2014-07-22 19:08:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر