فهرست
مصدومیت قربانی، ناآمادگی جابر: افشین فیکس می‌شود؟
مصدومیت قربانی، ناآمادگی جابر: افشین فیکس می‌شود؟

مصدومیت قربانی، ناآمادگی جابر: افشین فیکس می‌شود؟

آی اسپورت - شاید بازی این هفته استقلال و سیاه جامگان، پایان ماه‌های سخت آرش افشین در استقلال باشد. افشین که اول فصل به عنوان سهمیه آزاد و غیر لیگ برتری، همزمان مورد توجه پرسپولیس و استقلال بود تصمیم گرفت به پیشنهاد منصوریان جواب مثبت بدهد اما به جای ترکیب تیم ملی، به سکوهای ورزشگاه آزادی منتقل شد. او هیجوقت در ترکیب اصلی استقلال قرار نگرفت، هفته‌های اول و سوم، به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و پس از هفته سوم، روی سکوها رفت و از لیست 18 نفره هم خارج شد.

حالا علی قربانی، بهترین گلزن استقلال در این فصل مصدوم شده و منصوریان گزینه چندانی برای جانشینی او در اختیار ندارد. او برای حفظ سیستم دو مهاجمه که در بازی‌های اخیر جواب داده، یا باید جابر انصاری را به خط حمله ببرد و کنار رضایی بازی بدهد یا آرش افشین را برای اولین بار، در ترکیب استقلال بگذارد. موقعیت‌های پرتعدادی که انصاری در بازی‌های قبل خراب کرده، باعث شده منصوریان زیاد برای این پست به او اطمینان نداشته باشد و احتمالا، افشین را به او ترجیح می‌دهد.

مصدومیت قربانی حضور افشین در لیست 18 نفره استقلال را قطعی کرده و او در یک قدمی بازی در ترکیب اصلی هم قرار گرفته است. فرصتی که اگر آن را از دست بدهد، شاید از همین حالا وسایلش را جمع کند و منتظر یک تیم جدید برای نیم فصل دوم باشد. سیاه جامگان این فصل با 10 گل خورده، دومین خط حمله ضعیف لیگ برتر است و می‌تواند سکوی پرتاب افشین از سکو، به زمین چمن باشد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۶    
آی اسپورت
2016-10-14 14:44:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر