فهرست
گلر ملوان و یک نمایش نگران کننده/ ایمان به ایمان از دست می رود؟
گلر ملوان و یک نمایش نگران کننده/ ایمان به ایمان از دست می رود؟

گلر ملوان و یک نمایش نگران کننده/ ایمان به ایمان از دست می رود؟

آی اسپورت -جدایی سرگی پاشنکو از تیم فوتبال ملوان، نگران کننده ترین خبر فصل گذشته برای انزلیچی ها بود. ان ها علاقه بسیار زیادی به این گلر پیدا کرده بودند و به ویژه بعد از شاهکارهای او در دربی رفت لیگ سیزدهم، به وهیچ وجه دوست نداشتند او از تیم سفید شهر انزلی خارج شود. این دروازه بان اما در نهایت به دلیل آنچه مشکلات خانوادگی می دانست، به کشورش بازگشت تا دروزاه ملوان تا پایان فصل به یک گلر جوان سپرده شود. به ایمان صادقی.

صادقی خیلی زود نگرانی ها درباره دروازه ملوان را برطرف کرد و توانست کاری کند که هواداران به او ایمان بیاورند. او البته در طول فصل یکی دو گل بد نیز دریافت کرد اما در مجموع نشان داد پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین دروازه بانان فوتبال ایران در سالی های آینده را خواهد داشت. گلر جوان قوها در مسابقه شب گذشته با تیم سابق اش استقلال اما عملکرد بسیار بدی داشت و پایه گذار شکست تیمش شد.

این دروازه بان که در نیمه اول اصلا تحت فشار قرار نگرفته بود، در نیمه دوم با دو اشتباه باخت ملوان را رقم زد. اولین اشتباه در لحظه پنالتی شکل گرفت. او مسیر توپ برهانی را درست تشخیص داد اما اگر اصلا به سمت توپ حرکت نمی کرد برای ملوان مفیدتر ظاهر شده بود. چرا که توپ بعد از برخورد به تیر در حال فاصله گرفتن از دروازه بود که با برخورد به بدن او وارد دروازه شد تا یک گل به خودی برای این گلر ثبت شود. در صحنه به ثمر رسیدن گل دوم نیز او واکنش بسیار بدی روی ضربه آزاد امید ابراهیمی داشت و در ادامه یک لایی تر و تمیز از آرش برهانی خورد تا شب خوب این مهاجم را تکمیل کرده باشد.

در آخرین شب نقل و انتقالات، صادقی طرفداران ملوان را تا مرز نگرانی برای خط دروازه پیش برد. این تیم البته یک گلر جوان دیگر به نام سیدحسین حسینی در جمع بازیکنان خود دارد که ممکن است در طول فصل فرصت قرار گرفتن درون دروازه ملوانان را پیدا کند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-22 19:09:07
نظر دهید

۱ نظر
ملوانی
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۱۰
ایمان از بهترین دروازه بانهای جوان لیگ برتره امیدوارم بازی رو دیده باشی چون گل اول پنالتی بود که به تیر افقی و عمودی خورد بعد به پشت دروازه بان که اصلا تغصیرش نبود گل دوم هم توپ برگشتی رو تک به تک گل خورد شما به فکر تیم خودت باش برای ملوان نگران نباش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر