فهرست
گزارش روز : همه ابهامات انتقال دی ماریا به پی اس جی
گزارش روز : همه ابهامات انتقال دی ماریا به پی اس جی

گزارش روز : همه ابهامات انتقال دی ماریا به پی اس جی

آی اسپورت - رئال مادرید سرانجام موفق به خرید خامس رودریگس از موناکو با قیمت 80 میلیون یورو شد و حالا بخاطر رعایت فیرپلی مالی مجبور به فروش یکی از بازیکنان خود است.

در هفته های اخیر بحث فروش دی ماریا به پاریسن ژرمن بسیار جدی تر شده و روز گذشته بود که لوپاریزین گزارش داد که مدیران رئال با پیشنهاد قرض دادن ال فیدئو به پاریسن ژرمن؛ به شرط دریافت 60 میلیون یورو در فصل آینده مخالفت کرده اند.

از طرفی باشگاه پاریسی نیز با چنین معضلی مواجه است. آنها که سال گذشته به دلیل عدم رغایت فیرپلی مالی از سوی فیفا جریمه شده اند؛ حالا برای به خدمت گرفتن دی ماریا مجبور به فروش یک یا دو بازیکن ارزشمند خود هستند.

به گزارش رسانه های فرانسوی؛ از لاوتسی و ادینسون کاوانی به عنوان محتمل ترین گزینه های فروش پی اس جی یاد می شود. لاوتسی پیشنهادی جدی از میلان دارد و کاوانی نیز این روزها به یونایتد نزدیکتر شده است.

امروز کاوانی در دیداری با الخلیفه مالک باشگاه؛ عنوان داشت که در سیستم لوران بالان مربی پی اس جی راحت نیست و از این اوضاع رضایت ندارد .

از طرفی باشگاه منچستر یونایتد علاقه خود به کاوانی را علنی کرده و همه می دانند که کاوانی مهاجم مورد علاقه مربی جدید این تیم لوئیس فن خال است. کاوانی رسما خواهان جدایی از پاریسی هاست و از مالک باشگاه تقاضا کرده تا در این زمینه با شیاطین سرخ وارد مذاکره شود.

 از سوی دیگر لاوتسی نیز با پیشنهاد 18 میلیونی میلان روبرو شده و بدش نمی آید تا بار دیگر به سری آ بازگردد.

پرونده انتقال دی ماریا به پی اس جی هنوز به نتیجه روشنی نرسیده است. چنین به نظر می رسد که تا زمانی که وضعیت کاوانی و لاوتسی مشخص نشود، پی اس جی نمی تواند قدمی برای به خدمت گرفتن ال فیدئو بر دارد.


منبع : as

     
آی اسپورت
2014-07-22 19:07:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر