فهرست
بارترا: مدافع بارسا بودن آسان نیست / نمی دانم در این فصل فیکس هستم یا نه
بارترا: مدافع بارسا بودن آسان نیست / نمی دانم در این فصل فیکس هستم یا نه

بارترا: مدافع بارسا بودن آسان نیست / نمی دانم در این فصل فیکس هستم یا نه

آی اسپورت - مارک بارترا مدافع جوان بارسا که فصل گذشته در مقطعی که پیکه مصدوم بود توانست در ترکیب ثابت بارسا قرار بگیرد و حتی در بازی فینال کوپا دل ری زننده تنها گل بارسا به رئال بود امروز در نشستی خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد .

بارترا گفت : \"امسال سومین فصل حضورم در تیم اول بارسا است و از این حیث در خودم احساس اعتماد به نفس خوبی می کنم. به نوعی الان در بارسا اطمینان خاطر خاصی دارم.

به خوبی خودم را آماده کرده ام و امیدوارم که به نسبت دو فصل گذشته فرصت بیشتری برای بازی کردن بدست بیاورم و برای تیم مفید باشم.هدف من بازی کردن ، کمک کردن به تیم ، گل زدن و رساندن تیم به اهدافش است.\"

مدافع جوان بارسلونا ادامه داد : \" مدافع بارسا بودن اصلا آسان نیست. بازی کردن در مرکز دفاعی بارسا بسیار دشوار است چرا که توقعات در این تیم همیشه بالاست.در تیم های دیگر مدافعین اصلا ریسک نمی کنند اما در بارسا گاهی اوقات مجبور به این کار هستید.

باید سریع باشید و در هنگام حملات نیز به فاز تهاجمی اضافه شوید. به همان سرعت نیز باید به منطقه خودتان برگردید. هیچوقت نباید منطقه دفاعی را خالی بگذارید. کار اسانی نیست \"

در انتها بارترا در مورد فیکس بازی کردن در بارسا گفت : \" خیلی به این مساله فکر نمی کنم که فیکس بازی کنم یا برای دقایقی به میدان بروم. همه تلاشم را در تمرینات می کنم تا مربی را متقاعد کنم . بزرگتر و باتجربه تر شده ام. امیدوارم بتوانم جزو 11 بازیکن اصلی بارسا باشم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-22 19:22:54
نظر دهید
۲ نظر
علیرضا رئالی
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۶
آره خب مدافع بارسا شدن کار ساده ای نیست ، چون مهاجمای تیم رقیب مثل برق و باد از کنارت رد میشن میرن گل میزنن . درضمن تیمهای دیگه مدافعاشون اصلا تو حمله شرکت نمیکنن فقط بارسلونا مدافعاش حمله میکنن گل میزنن هرکی ندونه فک میکنه داره از لیگ آزادگان صحبت میکنه . برو عمو جون رو سرعتت کار کن باز گرت بیل سوسکت نکنه
پویا لوس بلانکوس
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۲۴
بلههههههه.....مدافع بارسا باید تاکسی داشته باشه که از بعضیا مثل گرت بیل جا نمونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر