فهرست
مورینیو: چلسی آماده قهرمانی در لیگ برتر است
مورینیو: چلسی آماده قهرمانی در لیگ برتر است

مورینیو: چلسی آماده قهرمانی در لیگ برتر است

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است که تیمش می تواند در فصل پیش رو، عنوان قهرمانی لیگ برتر را از چنگ منچسترسیتی دربیاورد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز تا مراحل پایانی پیش برود.

آبی ها در رقابت های فصل گذشته لیگ برتر با 4 امتیاز نسبت به سیتی، در رتبه سوم قرار گرفتند و در لیگ قهرمانان نیز با شکست مقابل اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی، نتوانستند به دیدار فینال برسند.

مورینیو که در بیشتر هفته های فصل گذشته اعلام می کرد تیمش مدعی قهرمان نیست، اکنون با به خدمت گرفتن ستاره هایی مانند دیه گو کاستا، سسک فابرگاس، تیبو کورتوا و فیلیپه لوئیز، اکنون با اعتماد به نفس بیشتری صحبت می کند.

او که در حال حاضر همراه با تیمش در اردوی پیش فصل در اتریش به سر می برد، در پاسخ به این سوال که آیا می توانند قهرمانی لیگ برتر را از چنگ سیتی دربیاورند، گفت:\" اگر چنین اعتقادی نداشتم، به خانه می رفتم و هدایت تیم را به شخص دیگری می سپردم.

مردم در مورد لیگ های دیگر صحبت می کنند اما انگلیس تنها کشوری است که 6-5 تیم می توانند قهرمان شوند. در فوتبال باید هر هفته برای قهرمانی بجنگید و این تنها در لیگ برتر رخ می دهد.   

وقتی دو باشگاه منچستری، سه باشگاه از لندن، تاتنهام، آرسنال و چلسی، و لیورپول را دارید، می بینید که 6 تیم می توانند قهرمان شوند. به همین خاطر است که همه لیگ برتر را دوست دارند.

اگر ما در چلسی فکر نکنیم که می توانیم قهرمان لیگ شویم یا اینکه کیفیت قهرمانی را نداریم، دیگر به این اندازه تلاش نمی کردیم.ما به حریفان مان احترام می گذاریم زیرا آنها هم جاه طلبی ما را دارند اما ما می خواهیم قهرمان لیگ برتر شویم و آمادگی اش را داریم.\"\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/1909a286491.jpg\"


مورینیو همچنین در مورد لیگ قهرمانان گفت:\" ما سال گذشته به نیمه نهایی رسیدیم و این در فصلی بود که ما در مرحله گذار بودیم.  تیمی که برای 10 سال در کورس قهرمانی جام های مختلف است، باید گام به گام تغییر کند. ما بازیکنان جدیدی خریدیم و تلاش کردیم تا تیمی برای یک دهه آینده بسازیم. ما فصل قبل تیمی بسیار جوان داشتیم اما به نیمه نهایی رسیدیم و برای قهرمانی بازی می کردیم.

فکر می کنیم این فصل  قوی تر شده ایم و بازیکنان جوان مان باتجربه ترشده اند. آنها ثبات بیشتری به دست آوردند و با بودن در کورس قهرمانی سازگارتر شده اند. به اسپانیا، آلمان یا تیم های دیگر در انگلیس نگاه کنید. آنها هزینه کرده اند و قوی تر شده اند.

ما مرحله گروهی لیگ قهرمانان را با یک هدف آغاز می کنیم؛ صعود به دور بعد. وقتی به مرحله یک هشتم نهایی رسیدیم، باید ببینیم چه رخ خواهد داد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-22 22:49:04
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۸
چلسی قهرمانههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر