فهرست
جدی تر شدن تمرینات بایرن با حضور ریبری و مارتینس
جدی تر شدن تمرینات بایرن با حضور ریبری و مارتینس

جدی تر شدن تمرینات بایرن با حضور ریبری و مارتینس

آی اسپورت- یک هفته بعد از پایان رقابت های جام جهانی، تمرینات بایرن مونیخ رفته رفته شکل جدی تری به خود می گیرد.

هرچند هنوز ستاره های ملی پوش آلمانی بایرن که قهرمان جهان شدند، هنوز به تمرینات برنگشته اند، اما امروز حضور فرانک ریبری  و خاوی مارتینس، حال و هوای دیگری به تمرینات این تیم داد. ریبری به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر، رقابت های جام جهانی را از دست داد، اکنون پس از بهبودی برای اولین بار تمرینات تیمی بایرن حضور پیدا کرده است. مارتینس هم که با اسپانیا در همان مرحله گروهی از جام جهانی حذف شد، با پایان تعطیلاتش، به اردوی بایرن اضافه شد.

 ریبری به سایت اختصاصی بایرن گفت:\" از همیشه بهترم. حضور در تمرینات تیم بسیار لذت بخش است. اشتیاق زیادی برای بازی کردن دارم.\" مارتینس هم اعلام کرد که بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات، اکنون بار دیگر آماده بازی کردن است.

با حضور ریبری و مارتینس، اکنون گواردیولا 12 نفر از بازیکنان ملی پوشش را در اختیار دارد اما هنوز 10 بازیکن ملی پوش دیگر، از جمله 6 ملی پوش آلمانی، در تمرینات غایب هستند. ضمن اینکه تیاگو آلکانتارا و میشل وایزر به دلیل مصدومیت، نمی توانند تیم شان را همراهی کنند. کلودیو پیزارو با پشت سر گذاشتن مصدومیت از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا، می تواند بار دیگر در تمرینات حضور پیدا کند.

     
آی اسپورت
2014-07-23 00:18:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر