فهرست
فلورنتینو پرس: خامس می تواند هواداران رئال را اغوا کند
فلورنتینو پرس: خامس می تواند هواداران رئال را اغوا کند

فلورنتینو پرس: خامس می تواند هواداران رئال را اغوا کند

آی اسپورت- فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، معتقد است که خامس رودریگس، ستاره جدید تیمش، می تواند هواداران رئال را اغوا کند.

این ستاره جوان کلمبیایی که امروز با انتقالی 88 میلیون یورویی، از موناکو به رئال پیوست، ساعتی پیش در حضور 44 هزار هوادار در سانتیاگو برنابئو، به طور رسمی معرفی ش.

رودریگس که قراردادی 6 ساله با رئال بسته، در جام جهانی 2014 با به ثمر رساندن 6 گل، کفش طلای رقابت ها را به دست آورد و پرس امیدوار است که او بتواند فرم خوبش با پیراهن کلمبیا را در سانتیاگو برنابئو تکرار کند.

او در صحبت هایش در این مراسم گفت:\" امروز مردی اینجاست که می تواند هواداران فوتبال را اغوا کند؛ بازیکنی که یکی از ستاره های جام جهانی بود. بازی های خوب کلمبیا و گل های او، خامس را به یکی از بهترین بازیکن رقابت ها تبدیل کرد؛ ضمن اینکه او کفش طلای رقابت ها و عنوان زیباترین گل جام را نیز به دست آورد خوش آمدی خامس رودریگس.

تو هیچ وقت این مسئله را پنهان نکردی که طرفدار رئال هستی.  هر بار که از تو در این مورد سوال شد، با غرور جواب دادی. تو امروز اولین روزی که برنابئو را دیدی را به یاد خواهی آورد؛ زمانی که گفتی می خواهی اینجا بازی کنیم. رویای تو از همین حالا آغاز شد. پسری که رویای پوشیدن پیراهن زیدان، رائول و بکام را داشت، حالا بازیکن رئال مادرید است.\"

     
آی اسپورت
2014-07-23 01:08:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر