فهرست
ادعای عجیب مدیرعامل تراکتورسازی: هر بازیکنی را که خطیبی می خواست خریدیم!
ادعای عجیب مدیرعامل تراکتورسازی: هر بازیکنی را که خطیبی می خواست خریدیم!

ادعای عجیب مدیرعامل تراکتورسازی: هر بازیکنی را که خطیبی می خواست خریدیم!

آی اسپورت- جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مصاحبه ای عجیب مدعی شد هر بازیکنی را که رسول خطیبی درخواست کرده جذب کرده است. نظمی در این خصوص گفت: خیلی‌ها می‌گفتند ستاره‌های تراکتورسازی رفته‌اند و حالا من به آنها می‌گوییم اگر ما ستاره‌ از دست دادیم به جای آن ماه جذب کردیم!  سرمربی تیم ما هر خواسته‌ای که داشته آن را برآورده کردیم و هر بازیکنی را که خواست به تیم آوردیم.

نظمی هم چنین در خصوص تیمش گفت: وی درباره عملکرد تراکتورسازی در جام شهدا تصریح کرد: این بازی برای ما استارت خوبی بود و بازیکنان جدید به خوبی محک خوردند و 80 دقیقه این بازی توپ در اختیار ما بود که تماشاگران هم از بازی بازیکنان راضی بودند. اما متأسفانه دو ماه زیر تهمت قرار داشتیم و به خاطر رفتن بعضی از بازیکنان از ما انتقاد می‌شد. اما به هر حال فوتبال سنی دارد و ما باید تیم را جوان می‌کردیم و الان هم میانگین سنی تراکتورسازی 24 سال شده است و نباید به دنبال اسامی دهان پرکن باشیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص دیدار مقابل استقلال در فینال جام شهدا اظهار داشت: این بازی هم قطعاً بازی زیبایی خواهد بود و قطعاً تماشاگران بازی زیبایی را شاهد خواهند بود اما درباره بازی با پیکان باید بگویم بعضی از اعتراض بازیکنان ما درست نبود و کادر فنی باید بیشتر به اعصاب بازیکنان مسلط باشد.

وی درباره حضور تراکتورسازی در سه جام و جنگیدن در سه جبهه اظهار داشت: ما همیشه در جبهه بودیم و مرد جنگ هستیم و در سه جبهه با تراکتورسازی هم می‌جنگیم البته اگر در آسیا یک پله هم بالا برویم برای ما خوب است و در ایران هم اگر قهرمان نشویم چیزی از دست نداده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که چقدر پای تصمیمش برای حضور خطیبی به عنوان سرمربی این تیم اصرار دارد، اظهار داشت: ما پای تصمیم‌مان هستیم و از خطیبی حمایت می‌کنیم و برای خطیبی و تراکتورسازی آرزوی موفقیت داریم. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-23 01:38:13
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۷
توخواب گرفته
تراختوری 1360
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۸
آقای نظمی مگه رسول خواستارجذب ادینهووکریم انصاری فردونکونام و...نبود؟کدومشون روجذب کردی ؟چطورمیگی هرکی روخواسته جذب کردم؟؟
احمد
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۵
غلط کردی با خودت.چند هفته دیگه بلایی سرت میاریم که تو کهکشون ها بنویسن.مردم رو چی حساب کردی آقایی بی لیاقت؟
نیما از زنجان
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۰
اقای نظمی عارت نیاد .بگو یادبگیر تا بگویی هواداران تراختور .مغرور نباش از هواداران به نیکی یاد کن واز انها دعوت کن بیایند ورزشگاه .این غرورت تورا غرق خواهد کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر