فهرست
هواداران پرسپولیس: دانشگر را هم محروم کنید
هواداران پرسپولیس: دانشگر را هم محروم کنید

هواداران پرسپولیس: دانشگر را هم محروم کنید

آی اسپورت - بعد از پایان شهرآورد ۹۰ شجاع خلیل‌زاده به خاطر انتشار عکسی که در حالت اعتراض به موعود بنیادی‌فر بود، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محروم شد. بعد از اعلام حکم محرومیت شجاع مسئول حقوقی باشگاه پرسپولیس به صراحت گفت هیچ گزارشی علیه خلیل‌زاده از سوی داور و ناظر مسابقه به ثبت نرسیده و شجاع به خاطر آن عکس محروم شده است. بعد از بازی استقلال و صنعت نفت آبادان هم عکسی از محمد دانشگر در حال اعتراض به داور مسابقه در فضای مجازی منتشر شده و بر همین اساس هواداران پرسپولیس با اعتراض به کمیته انضباطی خواستار محرومیت دانشگر شدند. آن‌ها می‌گفتند مدافع استقلال هم باید مثل شجاع محروم شود.

 

خبر ورزشی 

۲۵ ۳  
آی اسپورت
2019-11-08 13:40:00
نظر دهید

۳ نظر
محسن
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۲۴
نویسنده بیجا میکنه از جانب هوادارن پرسپولیس درخواست میده و جو رو متشنج میکنه. درخواست ما اینه : رعایت انصاف و عدالت. چرا بازیکن ما به خاطر یه عکس و بدون گزارش داور محروم میشه و دیگران نه . حالا هر بازیکن از هر تیمی میخواد باشه. ما نمیخوایم کسی محروم بشه ما میخوایم بدونیم چرا بازیکن و مربی ما به 24 ساعت نرسیده محروم میشن و دیگران هنوز تاوان تهمت های دو سال اخیر رو ندادن. ما نمیخوایم کسی محروم بشه ولی اگه مصونیتی هست ما هم میخوایم.
۱
KEAN
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۵۹
این موجودات تک سلولی چطور اون دوتا عکسو بهم ربط میدن،خلیل زاده به داور هیس نشون میده ،درحالی که داور هم شدیدا عصبانی هست،ولی دانشگر داره با داور صحبت میکنه ،فیلم اون صحنه رو هم ببینید ،کمی از اون فندق توی سرتون استفاده کنید هرچند تعصب کورکورانه تون مانع میشه
Abbas Masumi
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۳۲
هواداران پرسپولیس گه خوردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر