فهرست
فولاد 0 – 0 صبا / جای عنایتی خالی بود
فولاد 0 – 0 صبا / جای عنایتی خالی بود

فولاد 0 – 0 صبا / جای عنایتی خالی بود

آی اسپورت- دیدار تدارکاتی فولاد خوزستان و صبای قم که ساعت 18 و 15 دقیقه روز گذشته در مجموعه ورزشی پردیس کرج برگزار شد، به تساوی بدون گل انجامید.
در حالی که به نظر می رسید صبا در نقل و انتقالات خرید های خوبی انجام نداده است و تیم مدعی در فصل آینده نخواهد بود، اما آن ها مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ برتر خیلی خوب ظاهر شدند و اگر یک مهاجم نوک در این تیم بود می توانستند دروازه فولاد را باز کنند.
ترکیب صبای قم:
مهرداد طهماسبی، هادی شکوری، پیروز قربانی، سید احمد مهدی زاده، محمد امین آرام طبع، ایوب کلانتری، ابوالفضل ابراهیمی، حسین بادامکی، جلال الدین علی محمدی، احمد حسن زاده، آمبونو آچیله
ترکیب فولاد خوزستان:
علی رضا سلیمی، ایوب والی، مهدی بدرلو، احمد عبدالله زاده، مهرداد جماعتی، امید خالدی، شهاب کرمی، ساسان انصاری، ماتیاس چاگو، اسماعیل شریفات، بختیار رحمانی
* دقیقه 10 امید خالدی با تکلی که خود روی آرام طبع مدافع صبا انجام داد، مصدوم شد و جای خود را به سروش رفیعی داد.
* صبا نیمه اول بازی را در دست داشت و حتی در دقایق پایانی این نیمه می توانست به گل برسد که ضربه سر پیروز قربانی را ماتیاس چاگو از روی خط دروازه فولاد برگشت داد.
* تیم ها با همان ترکیب نیمه اول به زمین بازگشتند، اما در طول نیمه دوم محسن بیات، محمد برج لو، فرشید باقری، قاسم گرامی برای صبا به بازی آمدند و فولاد نیز ایمان موسوی را جایگزین ساسان انصاری کرد.
* دقیقه 70 سروش رفیعی در موقعیت تک به تک قرار داشت که دروازه بان صبا او را متوقف کرد و کمک داور به نشانه پنالتی روی خط افقی زمین قرار گرفت، اما پس از لحظاتی تصمیم خود را بر گرداند و ضربه آزاد اعلام کرد.
* دو تیم حملات زیادی در نیمه دوم انجام دادند که صبا حملات جدی تری داشت ولی هیچکدام از این ها تبدیل به گل نشد.
* قرار گرفتن ایوب کلانتری در ترکیب صبا و مقابل تیم سابقش، از نکات جالب توجه این بازی بود.
* برایان آنتونی، ملی پوش هندوراس نیز که اخیرا به فولاد اضافه شده است، با نظر اسکوچیچ تمرینات انفرادی انجام می داد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-23 11:11:57
نظر دهید

۱ نظر
خخخخخخ
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۵
مطالب ما رو کپی نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر