فهرست
داستان گل علیپور؛ یک توپ مرده
داستان گل علیپور؛ یک توپ مرده

داستان گل علیپور؛ یک توپ مرده

آی اسپرت- در حالی که دیدار دو تیم پرسپولیس و سیاه جامگان با تساوی بدون گل به دقیقه نود رسیده بود خلاقیت مثلث تیم تهرانی یک گل فوق العاده ارزشمند برای این تیم به همراه داشت. در این دقیقه نفوذ سیامک نعمتی توسط مدافع سیاه جامگان خنثی شد و مدافع این تیم در حال مشایعت توپ برای خروج از زمین بود اما واکنش سریع نعمتی باعث شد تا او با سرعت بیشتر در جایی نزدیک به نقطه کرنر مدافع حریف را دور بزند و با از دست دادن تعادل و انداختن پای خود مانع به اوت رفتن توپ شود. این توپ به امیری رسید و هافبک ملی پوش پرسپولیسی‌ها هم  که امروز بازی فوق العاده ای از خود  به نمایش گذاشت قدر آن را دانست با ارسالی دقیق توپ را به علیپور رساند و مهاجم سرخ پوشان نیز در برابر دروازه خالی حریف راهی جز گلزنی نداشت.

در نهایت توپی که راهی تا خروج از زمین نداشت با تلاش و امیدواری سیامک نعمتی و مهارت امیری و البته ضربه دقیق علیپور سه امتیاز به موقع برای یاران برانکو در پی داشت تا این تیم بتواند پس از حملات فراوان بالاخره دروازه یاران عنایتی را باز کنند.

ورزش سه

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-01-12 17:11:00
نظر دهید

۴ نظر
موراتا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
تو این گل حرکت نعمتی و پاس امیری خیلی مهمتر از ضربه علیپور بودن ولی فوتباله و گلزن بیشتر از بقیه به چشم میاد
Ashkanred
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۸
با کلیت حرفت مخالفه . تو همین بازی چند تا توپ اینحوری گیر علیپور و منشا و احمدزاده اومد و گل نکردند . و یا تو بازی استقلال گیر قربانی اومد و نزد . واقعیت اینه باید سه ضلع باشه تا یک مثلث درست بشه و البته همیشه ضلع آخر مهمتره چون اگر اشتباه بره دیگه مثلث نمیشه !!!
ali
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
خداوکیلی خوش شانسن! خیلیی!!
ضمنن این تیمایی که استقلال بازی میکنه اینروزا مال لیگ ایران هستن.

نفت و سیاهجامگان تو لالیگا اخر هستن!
110
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
بازی تیمت با ساپیا رو ببین تا از خوش شانسی استقلال پشمات بریزه خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر