فهرست
برانکو در کنفرانس؛ قلب ما پر از امید است
برانکو در کنفرانس؛ قلب ما پر از امید است

برانکو در کنفرانس؛ قلب ما پر از امید است

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از ساعت 17 روز جمعه 18 آبان در نشست خبری دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و کاشمیما شرکت کرد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران در آخرین دیدار فصل مهم ترین تورنمنت فوتبال آسیا شود. مشروح نشست خبری برانکو در ادامه می آید:

قلب ما پر از امید است

قبل از هر چیزی سلام می کنم و واقعا از حضور تعداد زیاد خبرنگاران و عکاسان در این نشست لذت می برم. بازی در فینال، افتخار بزرگی است. شاید به نظر برسد که ما تحت فشار هستیم اما همینطور که به سید جلال حسینی گفتم، قلب ما پر از امید است. افتخار می کنیم که در خانه این بازی را برگزار می کنیم و به جرات می توانم بگویم این مسابقه، بزرگترین مسابقه 30 سال اخیر است که در تهران برگزار می شود. انتظار داریم تا افتخاری برای پرسپولیس باشیم.

ضعف ما از نظر تئوری است

نیمه اول را پشت سر گذاشتیم و اکنون کاشیما یک امیدواری دارد. ما موقعیت های سختی مقابل الدوحیل و السد پشت سر گذاشتیم و اطمینان دارم که بازیکنانم با دویست درصد توان، زحمت می کشند و تلاش خواهند کرد. به آنها اطمینان کامل دارم و انتظار دارم که فردا شب ما باشد. در تیم ما سیامک نعمتی محروم و عالیشاه مصدوم است و از نظر تئوری ما ضعیف تر هستیم.

می خواهیم پایان درخشان داشته باشیم

به حضور هواداران که تا این اندازه محکم هستند و از ما حمایت می کنند و انتظار دارند که ما قهرمان شویم، افتخار می کنیم. آنها کاملا واقف هستند که امسال تا به اینجا نتایج فوق العاده ای رقم زدیم. می خواهیم برنده باشیم و با برد این فصل درخشان را به پایان برسانیم.

اختلاف ساعت ما را زمین گیر کرد
سرمربی پرسپولیس در واکنش به این موضوع که چرا از ابزار اختلاف ساعت برای دیدار با کاشیما استفاده نکردید، گفت: اختلاف ساعت ما را در ژاپن زمین گیر کرد. در این اختلاف ساعت نیاز است که 6-7 روز فرصت داشته باشید تا شرایط را درست کنید. در نیمه دوم حس کردم بازیکنان شرایط خوبی نداشتند. در خصوص تیم حریف برای آنها راحت خواهد بود که چرا از نظر اختلاف ساعت به عقب می آیند و مشکل زیادی نخواهند داشت.

 کاشیما تیم خوبی است
برانکو درباره موفقیت کاشیما در ضربات ایستگاهی، اضافه کرد: کاشیما تیم خوبی است و به همین دلیل در فینال حضور دارد. در تمام فازها و به ویژه در ضربات ایستگاهی خوب هستند. ما برای این موضوع آمادگی داریم و مطمئن باشید ما هم خطرناک خواهیم بود.

باید سه گل بزنیم
سرمربی پرسپولیس در این نشست خبری با روحیه بود و خنده های او این موضوع را نشان می دهد. برانکو درباره عملکرد کاشیما در بازی های قبلی و نتایج پرگل این تیم، گفت: ما می خواهیم برنده و قهرمان باشیم.بنابر این باید سه گل بزنیم. جواب را گرفتید؟(خنده)

عشق هواداران و ما دوطرفه است
صحبت های بعدی برانکو درباره موضوع حمایت هواداران از این تیم در چنین شرایطی بود. برانکو در این باره اظهار داشت: ما بهترین هواداران دنیا را داریم و من از این موضوع لذت می برم. خیلی مواقع این موضوع را نشان دادند و ما هم در مقابل این تشویق زحمت می کشیم. بازیکنان شایسته بیشترین تشویق هستند و هیچ صرفه جوبی در انرژی نداشتند و هواداران کاملا این را دیده اند و اکنون این عشق دوطرفه است.

شانس جزئی از فوتبال است
برانکو در واکنش به این پرسش که کاشیما در دیدار رفت خوش شانس بوده است، گفت: کاشیما تیم خطرناکی است اما با شما موافق نیستم که شانس زیادی داشتند. البته اگر منظور شما خوش شانسی است، باید بگویم که شانس جزئی از فوتبال است و البته باید تلاش کنیم در بازی برگشت به آنها شانس ندهیم.
وی افزود: ما در دقیقه سوم گل نزدیم و در لیگ قهرمانان این موقعیت باید گل شود. البته گل دومی که شما اشاره می کنید روی خوش شانسی زده شد، یک آفساید بود. ما شانس در دقیقه سوم داشتیم و اگر گل می زدیم، سرنوشت بازی تغییر می کرد. این بازی فینال است و شما باید از تمام موقعیت استفاده کنید.

می خواهیم قهرمان آسیا باشیم
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر قهرمان نشوید، چه اتفاقی رخ می دهد، بیان کرد: ما ابتدای فصل هدف خود را مشخص کردیم و این یعنی برد در بیشترین بازی و قهرمانی در بیشترین تورنمنت. اولین قهرمانی سوپرجام بود که کسب کردیم و فردا می خواهیم قهرمان آسیا شویم و حتی قهرمانی لیگ برتر و به همان اندازه قهرمانی جام حذفی را می خواهیم و این هدف و مسیر همیشگی ما است.

۴۷ ۸  
آی اسپورت
2018-11-09 17:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۲۵
برانکوی عزیز امیدوارم دیگه بعد از این هیچ وقت لجبازی نکنی چون سطح تو بسیار فراتر از اینهاست و امیدوارم که هیچ وقت دست پرورده ای خب معلومه دستهای پنهان نشوی!!! منظورم بازی دادن به ی سری بازیکن دس چهارمی مثل ربیع گاس بازم گلی به جمال همتی حداقل نشون داد هر روز بیشتر از دیروز پیشرفت میکنه و با توجه به اینکه سبک بازیش هنوز رو نشده بهتره تا اینکه یه یار کمتر و یه یار اضافه کردن به ترکیب حریف با وجود ربیع گاه داشته باشیم . اما به نظر من اگه طاهرخانی رو برانکو تو چند بازی قبل از این بازی میداد الان ی یار بسیار واجد شرایط و معرفی یه استعداد خاص از کمپانی پرسپولیس می بود هر چند باید تو همین بازی هم بهش میدون داده بشه اما خو ربیع گاه ی حسن داره نسبت به علی عسگر و مرحوم هادی نوروزی و بهادر عبدی و این آونه که جدا از بازی بسیار ضعیفشون بد یومن هم بودند ... جالبه مرحوم هادی نوروزی باتوجه به دستهای پشت پرده هشت سال پرسپولیسو به کوره راها برد و تنها بازیکنی شاید باشه که تو پست بک هجومی تو هشت سال هفت گل زده و بخاطر یه شوت و یه گل که شانسی رو پاش سوار شد و رفت توی گل پدیده شده آپاچی بعد مرحوم قایقران و یا کریم باقری و... هیچ
۳
.
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
.
حمید پرسپولیسی
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۱
پورفسور چه ببری چه ببازی عزیز مایی
۴
شاخ گوزن نر
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
بعد بازی فردا هم قلبتون و یک جای دیگه تون پر از سوراخ های ناشی از شاخ گوزن میشه خخخخ
۳ ۱
فرزاد مهریار
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
سخنی با....یا گوزن نر یا بغداد بونجاح یا خربین
دوست نسبتا محترم ، چرا این قدر هم در ادبیات و هم در تفکر وقیحی؟
من از ابتدای تابستون دارم کامنت های تو رو دنبال می کنم ، اول قرار بود برانکو هفته شیشم و هفتم بعد از شکست سنگین در برابر الدحیل و ناکامی در لیگ توسط خود هوادارای پرسپولیس حیا کن رها کن بشنوه و بره . بعد قرار شد السد تیممون رو تیکه پاره کنه ، حالا هم که رسیدیم فینال اینجوری عقده گشایی می کنی . پس فکر نمی کنی عنوانی که پیش از این سپاهان و ذوب‌آهن با یک دوجین ستاره کسب کردند و استقلال کهکشانی از کسبش ناتوان بود رو چگونه پرسپولیس با یک تیم محروم که بهترین ستارهاشو از دست داده بود کسب کرد؟! آیا این حداقل دلیل بر شایستگی مردی به نام برانکو ایوانکوویچ نیست؟ چه تضمینی وجود داره کی‌روش که این همه ازش بالا میری بتونه تیم ملی رو به نیمه نهایی برسونه؟ به جز اینه که کی‌روش به تیم محبوبت خیلی آزار رسونده و ردپاش تو جدایی مجید حسینی و امید نورافکن کاملا مشهوده ؟ به جز اینه که بارها به سرمربی تیم محبوبت اهانت کرده؟
بعدشم ، این ادبیات پلشت جنسی معنایی جز حقارت و وقاحت تو داره ؟!
۱۰
مجید
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
فردا مثل داداش کچلت..کچل میشه کمونیست چند رنگ...همیشه بازنده بازی های بزرگ بودی تا فردا
۵ ۱
کیسه متوهم
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۳۶
مجید کیسه کش کارشناس میشود
چطوره یه مقدار درباره بازی های فلاکت بار کیسه حرف بزنی و نظر بدی. چند روز از گندکاری کیسه گذشت باز از تو غار بیرون اومدی؟
۱
خوزستانی
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
درود به قلبت برانکو قهرمان
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر