فهرست
پرسپولیس از جذب شکاری منصرف شد؟
پرسپولیس از جذب شکاری منصرف شد؟

پرسپولیس از جذب شکاری منصرف شد؟

آی اسپورت - رضا شکاری بازیکن تیم‌های ذوب‌آهن و روبین کازان روسیه چند روز پیش مذاکراتی با مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام داد تا به این تیم بپیوندد اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. در حالیکه قرار بود قرارداد این بازیکن با پرسپولیس طی روزهای اخیر به امضا برسد اما هنوز اتفاقی رخ نداده و با اتفاقات جدیدی که به وقوع پیوسته شاید جذب این بازیکن توسط پرسپولیس منتفی شود. به دلیل جلوگیری از مشکلات حقوقی و اتفاقاتی که بین باشگاه‌های روبین‌ کازان روسیه و ذوب‌آهن به وجود آمده به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس دیگر خیلی راغب به جذب شکاری نیستند و این احتمال وجود دارد که کلاً پروژه پرسپولیسی‌ شدن این بازیکن جوان منتفی شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقاتی که در زمان مدیریت علی‌اکبر طاهری درباره مهدی طارمی افتاد حالا می‌خواهند از به وقوع پیوستن اتفاقات تلخ دیگر جلوگیری کنند و به همین دلیل برای جذب شکاری دچار تردیدهای فراوان شدند و این موضوع احتمالاً پرسپولیسی شدن این بازیکن را منتفی خواهد کرد. هر چند که باید منتظر اتفاقات جدید در روزهای آینده باشیم. به دلیل جلوگیری از مشکلات حقوقی و از آنجایی که بین باشگاه‌های ذوب‌آهن و روبین کازان اختلافاتی به وجود آمده به همین دلیل شانس پرسپولیسی شدن شکاری نسبت به روزهای گذشته کمتر شده است.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-07-09 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۱۲
مدیران پرسپولیس بسیار احمق هستند که در دام آذری گرفتار شدند. خاک بر سرتون. احمق ها جذب شکاری و موضوع طارمی چه ارتباطی بهم داره!!؟ ضمن اینکه شکاری اگه تخلفی کرده به خودش مربوطه و فقط در قراردادش باید بندی را گذاشت که به ازای محرومیت احتمالی، از قراردادش کم میشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر