فهرست
رسول روی نیمکت تراکتور؛ او می‌ تواند؟
رسول روی نیمکت تراکتور؛ او می‌ تواند؟

رسول روی نیمکت تراکتور؛ او می‌ تواند؟

آی‌اسپورت‌ ـ رسول خطیبی در چهارمین سال سرمربیگری در فوتبال ایران روی نیمکت تیمی خواهد نشست که احتمالا  ملتهب ترین صندلی لیگ را به خود اختصاص داده است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ خطیبی که در 3 تیم مطرح فوتبال تبریز، ماشین سازی، گسترش و حالا تراکتور سرمربیگری کرده حالا در مهمترین گام دوران حرفه ای خود قرار دارد. همه می‌ دانند که تراکتور و هدایتش کار شوخی برداری نیست و با توجه به حساسیت های اطراف تیم خطیبی کار سختی در پیش دارد با این حال او تراکتورسازی را جوان کرده و با تیم کم هزینه تر نسبت به سال گذشته وارد مسابقات شده است، تیمی که ا حتمالا سریع تری خط هجومی لیگ‌برتر فوتبال ایران را در اختیار دارد.
 رسول که دیروز با اتکا به همین خط هجومی و البته با درخشش دروازه‌بانش پیکان و منصور ابراهیم‌زاده را شکست داد در آغاز لیگ و مسابقات جدی تر و به مراتب دشوارتر از چیزی است که دیروز در تهران برگزار کرد. صد البته اعتماد به نفس تیم او در همین مسابقه اولی هم قابل ستایش و در حد یک مدعی بود. 
فکر می‌ کنید رسول جنم دوران بازیگری را در تراکتور به نمایش خواهد گذاشت؟
  ۶  
آی اسپورت
2014-07-23 13:48:33
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
انشاالله که موفق میشه ، ما همه جوره حمایتش میکنیم ، ولی نظمی بازیکنایی که رسول میخواست رو نتونست بگیره ، متاسفانه با عوام فریبی میخواد این مدیریت ضعیفش رو پوشش بده و بگه هر کاری خطیبی میخواست و انجام دادم
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
اگر مهاجم نخرن تیم هیچ چی نمیشه
آراز ساوه
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۷
به امید خدا. بهترین بازیهای تراختور با حمایت هواداران تو این فصل خواهد بود. یاشاسین تراختور.
hamed
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۳
رسول میتونه چون از خودمونه.
علی
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
خیر
علی
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۳۲
رسول بهترین مربی لیگ برتر است ما ترک زبانها به او کاملا اعتماد داریم حتی اگر تیم در مقاطعی دچار مشکل هم بشود ما او را تنها نخواهیم گذاشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر