فهرست
گزارش روز: معمای بختیار، کاپیتان ناگهان دانشجوشد!
گزارش روز: معمای بختیار، کاپیتان ناگهان دانشجوشد!

گزارش روز: معمای بختیار، کاپیتان ناگهان دانشجوشد!


آی‌اسپورت‌ ـ بختیار رحمانی کاپیتان تیم فولاد روز گذشته در بازی تدارکاتی تیمش مقابل صبا به میدان رفت.
به گزارش آی‌اسپورت‌ رحمانی که هنوز آثار اردوی تیم‌ملی‌ را به همراه خود دارد با بازوبند سفید بر بازوی چپ کمتر از حد انتظار مربی تیمش نمایش داد که البته با توجه به خستگی همه ملی‌پوشان فوتبال ایران این موضوع هم چندان غیرطبیعی نیست. اما موضوع مهم درباره بختیار به چیز دیگری برمی گردد، اینکه این هافبک ملی‌پوش در روز آخر نقل و انتقالات تا آستانه جدایی از فولاد هم پیش رفته است.
همه ماجرا به موضوع کارت های پایان خدمت مسئله دار برخی از بازیکنان دسته اولی و لیگ برتری برمی گردد اتفاقی که از دو ماه پیش فوتبال ایران را تحت تاثیر خود قرار داده است و البته تیم فولاد با تمام شایستگی ها یکی از باشگاه هایی است که در مظان این اتهام قرار داشته است.
بنابر گزارش خبرنگار آی‌اسپورت‌ بختیار در روز آخر نقل وانتقالات تا مرز جدایی از فولاد هم پیش رفته و حتی گفته می‌ شده او به تراکتورسازی منتقل خواهد شد، موضوعی که سرپرستان تراکتور نیز آن را در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ کاملا تایید کرده اند. با این حال فولاد با لطایف الحیل موفق به حفظ این مهره با ارزش خود شده است، ستاره ای که جدایی اش از جمع قرمزهای محبوب جنوب بی رحمانه است.
 بنا بر گفته یک منبع نزدیک به باشگاه فولاد رحمانی دانشجو شده و با همین تمهید در جمع بازیکنان فولاد در این فصل باقی مانده است. البته با توجه به اتفاق  جدید امروز و موضوع ورود سازمان وظیفه به مسئله کارت های پایان خدمت ممکن است دردسرهای جدیدی در انتظار بختیار باشد. او در  گفت‌وگو با آی اسپورت هرگونه شک و شبهه در این زمینه را تکذیب کرده است.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-23 13:20:33
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۸
باز شروع شود
TT ARENA
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۰
بازیکنی که حتی یک دقیقه در جامجهانی بازی نکرده چ خستگی میتواند داشته باشد؟ واقعا مسخرست
Alireza
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۱
این که تصویر آرش افشینه ن بختیار رحمانی!!!!!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر