فهرست
طالب لو در چنگال عقاب/ هدف جام ملت های آسیا
طالب لو در چنگال عقاب/ هدف جام ملت های آسیا

طالب لو در چنگال عقاب/ هدف جام ملت های آسیا


آی‌اسپورت‌ ـ وحید طالب لو دروازه‌بان‌ سابق استقلال انگیزه عجیبی برای بازگشت به سطح گذشته ورزشی اش دارد، چیزی که او مدام درباره آن صحبت کرده و عقیده دارد اگر بی محبتی منصور ابراهیم‌زاده در فصل گذشته نبود او می‌ توانست همان پارسال به تیم‌ملی‌ بازگردد.
طالب لو که گلر باسابقه و با کیفیتی است از جایی دچار مشکل شد که دستش در بازی شاهین بوشهر و سپاهان شکست و ناگهان همه پشت او را خالی کردند. او که در شاهین درخشیده بود با توجه به روحیه شکننده در دوران پس از شاهین موفق به بازیابی خود نشد و در نهایت امسال هم به با کمی دلهره قرارداد خود را با راه‌آهن تمدید کرد.
 طالب لو که از حدود 10 روزه پیش تمرینات خود را در باشگاه راه‌آهن آغاز کرده سعی دارد خود را با اسلوب گلری احمدرضا عابدزاده مربی دروازه‌بان‌ های این تیم وفق بدهد. عابدزاده ای که برخلاف طالب لو بدنی پر و عضلانی داشت. وحید همه که البته از این نقطه ضعف خود آگاه بود در ماه های گذشته به وزن خود اضافه کرده و شرایط کاملا بهترین نسبت به فصل گذشته دارد.
تنها راه وحید برای هدفش که حضور در جام ملت های آسیاست دوام آوردن زیر این فشار شدید است، فشاری که البته برای خود احمدرضا طبیعی، طبیعی است!
     
آی اسپورت
2014-07-23 13:13:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر