فهرست
ادعای عجیب باشگاه استقلال؛ آبی سال 93 نصف قیمت 92
ادعای عجیب باشگاه استقلال؛ آبی سال 93 نصف قیمت 92

ادعای عجیب باشگاه استقلال؛ آبی سال 93 نصف قیمت 92

آی‌اسپورت‌ ـ در شرایطی که باشگاه استقلال به عنوان یکی از 3ت یم پرخرج این فصل نقل و انتقال فوتبال ایران به نظر رسیده است، وب سایت رسمی این باشگاه با انتشار اطلاعیه تاکید کرد هزینه های استقلال در فصل 1393 نسبت به فصل گذشته با مدیریت علی فتح اله زاده 45 درصد کاهش داشته است.
 استقلال با اعلام این خبر که فهرست نقل و  انتقالات خود را به همراه لیست قیمت ها روی خروجی خود خواهد گذاشت اعلام کرد:با محاسبه و مقایسه هزینه های باشگاه ناشی از قراردادهای بازیکنان، کادر فنی، پزشکی و تدارکات در فصل گذشته (92 - 93) و امسال (فصل پیش رو)، به رغم افزایش طبیعی دستمزد بازیکنان و ستارگان حاضر در جام جهانی، امسال شاهد کاهش 45درصدی هزینه های فوق الذکر نسبت به فصل گذشته بوده ایم که دلایل اصلی آن سیاستهای اصولی وزارت ورزش و جوانان و همکاری همه دستگاههای حاضر در حوزه فوتبال (از جمله باشگاهها، مدیران، بازیکنان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ) و همراهی بازیکنان تیم بوده است. 
گران ترین بازیکن استقلال در فصل جدید آندرانیک تیموریان بوده است که مشخص نیست با چه رقمی با استقلال به توافق رسیده است؛ خسرو حیدری، امیرحسین صادقی دیگر بازیکنان گرانقیمت استقلال هستند که طبعا قراردادشان بیش از یک میلیارد تومان است. دیگر بازیکن گرانقیمت باشگاه هم قاعدتا امید ابراهیمی است که در سپاهان یک ستاره بود ... اما صرف نظر از دستمزد امیر قلعه‌نویی (که مشخص نیست چقدر دستخوش تغییر شده) این نکته را باید در نظر داشت که استقلال به نسبت پارسال تیم کم ستاره تری است.
آنها در سال گذشته نزدیک به 3 میلیارد تومان برای آندرانیک تیموریان پرداختند، مهدی رحمتی نزدیک به 2 میلیارد تومان برایشان آب خورد و پژمان منتظری، جواد نکونام و فرهاد مجیدی هم دریافت هایی سنگین از باشگاه داشته اند(که البته مشخص نیست چقدر از این تعهد باقیمانده است).
 با توجه به جوانگرایی استقلال و کاهش ستاره ها بعید هم نیست که ادعای باشگاه استقلال حقیقت داشته باشد، صد البته باید منتظر این فهرست هم ماند.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-23 13:05:32
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۶
قرارداد های واقعیشون اینه : تیموریان:٢/٤ میلیارد....خسرو حیدری : ١/٨ میلیارد... هاشم بیک زاده: ١/٣ میلیارد.... حنیف عمران زاده: ١/٣ میلیارد...امیر حسین صادقی: ١/٣ میلیارد .... محمد قاضی: ١/٢ میلیارد... امید ابراهیمی: ١/١ میلیارد
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۲
دروغ که کنتور نداره بگید یک سوم! کی به کیه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر