فهرست
سوال بی پاسخ هواداران فولاد: دراگان می درخشد ؟ / نگرانی از فصل ضعیف نقل و انتقالات
سوال بی پاسخ هواداران فولاد: دراگان می درخشد ؟ / نگرانی از فصل ضعیف نقل و انتقالات

سوال بی پاسخ هواداران فولاد: دراگان می درخشد ؟ / نگرانی از فصل ضعیف نقل و انتقالات

آی‌اسپورت‌ ـ  دراگان اسکوچیچ سرمربی منتخب فصل گذشته فوتبال ایران کار دشواری برای تکرار نتایج خوب خود با ملوان و البته جلب رضایت هواداران سختگیر خود در فولاد دارد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ با پایان رسمی فصل نقل و انتقالات اسکوچیچ در نهایت راضی شد با بهمن کامل مدافع سابق نفت تهران قرارداد ببندد، این در حالی است که او چند روز پیش تر اصرار باشگاه سپاهان مبنی بر عقد قرارداد با یعقوب کریمی را رد کرده بود و البته موفق به جذب رحمان احمدی دروازه‌بان‌ ملی‌پوش سپاهان و یک مدافع تراز اول برای جانشین عبدالله کرمی هم نشد.
فولاد در حالی این فصل را آغاز می‌ کند که آنها عبدالله کرمی و لوسیانو پریرا دو بازیکن با ارزش خود و البته غلامرضا رضایی چهره کلیدی نیم فصل دوم را از دست دادند و البته در بذل و بخششی عجیب ارشاد یوسفی را به پرسپولیس دادند.
در عین حال فولاد امجد راضی مهاجم سابق تیم‌ملی‌ عراق را استخدام کرده که 4 سال پیش در تست فنی استیل آذین مورد قبول این باشگاه قبول نگرفت. آنها یک مدافع اهل هندوراس را هم به تیم خود اضافه کرده اند که معلوم نیست در فصل جدید چه کیفیتی از خود نمایش بدهد.
 فولادی ها در این فصل البته برخی از بازیکنان را حفظ کرده اند که مهمترین این جمع بختیار رحمانی کاپیتان فولاد بود (که البته حرف و حدیث های زیادی در مورد موضوع سربازی وی وجود دارد) به جز بختیار، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری، امید خالدی، سروش رفیعی و چند بازیکن جوان فولاد هم در جمع قرمزپوشان حاضرند و دراگان اسکوچیچ با وجود نتایج نه چندان مناسب در بازی های تدارکاتی امیدوار است قرمزپوشان امسال هم روی مدار پارسالی بگردند.
اینکه فولاد از ستاره خالی شده  بیش از هرکس متوجه دراگان اسکوچیچ است، مربی فصل گذشته ملوان که شاید عاقبت بخیری پارسال را به طرز ناگهانی از کف بدهد. روی دیگر ماجرا هم درخشش جوان هاست همان هایی که پارسال دراگان را تبدیل به پدیده لیگ کردند.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-23 13:10:40
نظر دهید

۳ نظر
محسن
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۷
ارشاد یوسفی را به پرسپولیس دادند؟؟؟؟؟؟
محمد دهکردی
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
با این مطالیی که میذارید فقط و ققط به همه ثابت میکنید به هر قیمتی میخواید جای سایت و روزنامه ی گل رو پر کنید با مطالب بی محتوا .. ارشاد رفت پرسپولیس؟ امجد هم که نیومد فولاد .. نتایج اسکوچیچ که بد نبوده .. باخت نداده تا حالا .. هرچند الان هم که دوره ی بدنسازی تمام شده فرصت مناسبی برای تحلیل عملکرد یه مربی نیست .. دوس داری جو بدی و حاشیه درست کنید؟ و مردانه یا ننویسید یا درست و منطقی بنویسید ..
محمد م
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۷
ینی صاف معلومه گفتید یه خبری راحع به فولاد کار کتیم بی حاشیه نباشه یکیتون که تیتر خون بوده نشسته تو 5 دقیقه از روی تیترایی که قبلا خونده گزارش پر از غلط غلوط نوشته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر