فهرست
صاحب پناه: رفتار استقلال با جمشیدیان زیبنده باشگاه نبود/ زیر بار یک میلیارد تومان اضافی آندو نرفته ام
صاحب پناه: رفتار استقلال با جمشیدیان زیبنده باشگاه نبود/ زیر بار یک میلیارد تومان اضافی آندو نرفته ام

صاحب پناه: رفتار استقلال با جمشیدیان زیبنده باشگاه نبود/ زیر بار یک میلیارد تومان اضافی آندو نرفته ام

آی‌اسپورت‌ ـ  کامران صاحب پناه رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ از نحوه خروج احمد جشمدیان از لیست باشگاه استقلال انتقاد می‌ کند و همچنین او درباره رقم قرارداد آندارنیک تیموریان توضیحات جالبی دارد که خواندنش را به شما توصیه می‌ کنیم.

کامران صاحب پناه رئیس هیات مدیره استقلال گفت: عملکرد باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات قابل قبول بود و تصور می کنم مسئولان باشگاه موفق شدند رضایت هواداران پرشور استقلال را برآورده کنند. ما در نقل و انتقالات دو هدف را دنبال می کردیم، ابتدا اینکه خواسته های کادر فنی را اجابت کنیم و پس از آن مجموعه ای از بازیکنان باکیفیت چه از نظر فنی و چه از نظر اخلاقی را جذب باشگاه استقلال کنیم.

وی در ادامه صحبت های خود به موضوع خارج شدن نام احمد جمشیدیان از فهرست این باشگاه اشاره کرد و عنوان داشت: به نظرم می شد رفتار بهتری با احمد جمشیدیان داشت، رفتاری که با او شد زیبنده باشگاه استقلال و این بازیکن نبود. اعتقاد من این است که کادر فنی نیز چنین نظری را دارد. لازم است یادآور شوم قرارداد جمشیدیان با استقلال فسخ نشده و باشگاه به دنبال تمهیداتی است که رضایت وی را نیز جلب کند.

رئیس هیات مدیره استقلال در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به قرارداد آندرانیک تیموریان با استقلال، بیان داشت: قرارداد تیموریان بر اساس آن چیزی که در هیات فوتبال تهران به ثبت رسیده یک میلیارد تومان است که مقرر شده این مبلغ از محل بودجه باشگاه پرداخت شود.

صاحب پناه در پاسخ به این سوال که آیا قرار نیست یکی از اعضای هیات مدیره یک میلیارد دیگر به رقم قرارداد تیموریان اضافه کند؟! خاطرنشان کرد: من به عنوان رئیس هیات مدیره زیر بار چنین تعهدی نرفتم اما اعلام می کنم در صورتی که بخواهیم این کار را انجام دهیم منع قانونی وجود ندارد. برای ما مهم آن بود که قرارداد تیموریان تنها با یک میلیارد از بودجه باشگاه استقلال تمدید شد.

وی در پاسخ به پرسش دیگر آی‌اسپورت‌ مبنی بر اینکه مدیران، مربیان و بازیکنان استقلال ممنوع المصاحبه شده اند، بیان کرد: اگر قرار باشد چنین تصمیمی اتخاذ شود یا باید از جانب مدیرعامل استقلال و یا من به عنوان رئیس هیات مدیره اعلام شود. صراحتا عنوان می کنم تا به امروز حتی چنین موضوعی در هیات مدیره مطرح نشده و هیچ کدام از اعضای باشگاه استقلال ممنوع المصاحبه نیستند.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در بخش پایانی صحبت های خود به موضوع سخنگوی استقلال اشاره کرد و گفت: در اولین جلسه هیات مدیره حکم سخنگوی استقلال برای آقای افجه ای صادر شد اما تا به امروز راجع به این موضوع بحث نشد که وی سخنگوی کل باشگاه است یا تنها هیات مدیره. این موضوع مهمی است و قطعا در اولین جلسه هیات مدیره راجع به آن بحث و گفت و گو خواهد شد تا بهترین تصمیم اتخاذ شود.

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-23 14:41:31
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۳
اگه رویانیان همین کارو میکرد بد بود،حالاخوبه؟ پس بقیه پول تیموریان رو از یه جای دیگه میدن.
مجتبی
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۶
سقف بودچه کشکه برای سایر تیمها برای از ما بهترون نیست. جمشیدیان هم چوب خوش خدمتیشو به آقایون می خوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر