فهرست
شکوری: انتقالم به قطر در مراحل پایانی بود/ می‌ خواهم امسال تاثیرگذار باشم
شکوری: انتقالم به قطر در مراحل پایانی بود/ می‌ خواهم امسال تاثیرگذار باشم

شکوری: انتقالم به قطر در مراحل پایانی بود/ می‌ خواهم امسال تاثیرگذار باشم

آی‌اسپورت‌ ـ  هادی شکوری بلافاصله بعد از تمدید قرارداد با صبا در بازی دوستانه به میدان رفت. به گزارش ای اسپورت این بازیکن باتجربه درباره این بازی می‌ گوید: بازی خوبی بود. تیم ما در این فصل بیشتر بازیکن جوان جذب کرده و همانطور که می دانید مرفاوی به جوانان اعتقاد خاصی دارد و همیشه در تیم هایی که حضور داشته از آنها استفاده کرده است.

وی درباره تیم فوتبال فولاد افزود: تیم فولاد هم نشان داد تیم فصل گذشته خود را حفظ کرده است. آنها همیشه ساختار تیمی خود را حفظ می کنند که همین باعث شده هر فصل نتایج خوبی را کسب کرده و مدعی قهرمانی باشند.

مدافع تیم فوتبال صبا در خصوص شرایط خودش خاطرنشان کرد: روز آخر نقل و انتقالات با صبا به توافق رسیدم. با صحبت هایی که با مرفاوی و مدیران این تیم انجام دادم ترجیح دادم این فصل در خدمت این تیم باشم. امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی در این تیم داشته باشم.

شکوری درباره پیشنهاداتش از لیگ قطر بیان داشت: بله من پیشنهاداتی از تیم های قطر داشتم و حتی کارهای انتقالم هم انجام شده بود اما در آخرین دقایق ترجیح دادم باز هم فوتبالم را در لیگ ایران دنبال کنم.

وی در خصوص بازی صبا مقابل ذوب آهن عنوان کرد: بازی سختی است. ما باید در این دیدار خوب ظاهر شویم تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. ذوب آهن هم همیشه در ابتدای لیگ خوب ظاهر می شود و این کار ما را سخت تر می کند.

مدافع تیم فوتبال صبا در پایان گفت: این فصل از انگیزه بالایی برخوردار هستم و می خواهم یکی از نفرات تاثیرگذار در تیم صبا باشم. امیدوارم بتوانم به این مهم دست پیدا کنم.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-23 14:46:12
نظر دهید
۱ نظر
کاظم از اهواز
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۲
مطمین باش اگه از دسته 3 قطر پیشنهاد داشتى با کله میرفتى ، برو خدا رو شکر کن صباى قم خواستت .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر