فهرست
بیگ زاده: از جلسه با آقای روحانی روحیه گرفتیم/ فردا شاید 20 دقیقه بازی کنم
بیگ زاده: از جلسه با آقای روحانی روحیه گرفتیم/ فردا شاید 20 دقیقه بازی کنم

بیگ زاده: از جلسه با آقای روحانی روحیه گرفتیم/ فردا شاید 20 دقیقه بازی کنم

آی‌اسپورت‌ ـ مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: صحبت های آقای روحانی باعث شد ما روحیه خیلی خوبی بگیریم.

هاشم بیگ زاده مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص آخرین شرایط خودش اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی دارم. قبل از اینکه در تمرینات استقلال حضور پیدا کنم به صورت اختصاصی به تمرین می پرداختم و در شرایط نسبتا خوبی قرار دارم.

وی ادامه داد: فکر می کنم استقلال امسال تیم خوبی را در فصل نقل و انتقالات بسته است و ما در تمام خطوط بهترین ها را جذب کرده ایم. فقط نیاز به کمی هماهنگی داریم که آن هم قبل از دیدار مقابل راه آهن امکان پذیر خواهد شد.

مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص جلسه روز گذشته اش و بعضی از ملی پوشان با رئیس جمهور تصریح کرد: جلسه خیلی خوبی بود. آقای روحانی صحبت های خوبی را مطرح کردند و باعث شد ما ورزشکاران روحیه خیلی خوبی بگیریم. امیدوارم این جلسات تداوم داشته باشد و بتوانیم مشکلات فوتبال را با ایشان مطرح کنیم.

بیگ زاده درباره اینکه آیا در بازی فردا استقلال حضور خواهد داشت یا خیر، خاطرنشان کرد: با تشخیص کادر فنی به احتمال فراوان 20 دقیقه در نیمه دوم به میدان خواهم رفت. ما در بازی اول مقابل ملوان خیلی خوب ظاهر شدیم و توانستیم برد خوبی را به دست بیاوریم.

وی در خصوص دیدار مقابل راه آهن تصریح کرد: بازی سختی مقابل راه آهن داریم. این تیم همیشه مقابل استقلال و پرسپولیس با انگیزه بالا به میدان می آید و این کار ما را سخت تر خواهد کرد. امیدوارم بتوانیم از همان بازی نخست سه امتیاز را کسب کنیم تا به نوعی گام اول را محکم برداریم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: از هواداران استقلال می خواهیم ما را حمایت کنند تا در کنار آنها عنوان قهرمانی را دوباره کسب کنیم.

 

     
آی اسپورت
2014-07-23 14:48:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر