فهرست
افشارزاده و اجازه مشروط به خسرو: جدایی در نیم فصل
افشارزاده و اجازه مشروط به خسرو: جدایی در نیم فصل

افشارزاده و اجازه مشروط به خسرو: جدایی در نیم فصل

آی اسپورت - بر خلاف باشگاه پرسپولیس، استقلالی ها موفق شدند قرارداد همه مهره های ملی پوش خود را تمدید کنند. امضای قرارداد جدید  با آندو و خسرو حیدری سخت ترین هدف نقل و انتقالاتی باشگاه آبی پایتخت به شمار می رفت که در نهایت با موفقیت به پایان رسید. البته به نظر می رسد آبی ها در روند امضای این قراردادها امتیازهای ویژه ای را نیز به بازیکنان شان داده اند. یکی از این امتیازها برای خسرو حیدری در نظر گرفته شده است. او می تواند در نیم فصل به سادگی از این باشگاه جدا شود.

مدافع راست خوش اخلاق تیم فوتبال استقلال، چندین سال است که در این مقطع از فصل از پیشنهاد بوندس لیگایی اش صحبت می کند. او در ابتدای فصل نقل و انتقالات نیز از احتمال حضور در آلمان می گفت اما در استقلال ماندگار شد. ظاهرا این بازیکن بندی را در قراردادش گنجانده که به واسطه آن می تواند در نیم فصل این تیم را ترک کند و به فوتبال آلمان برود.

مدیرعامل تیم فوتبال استقلال امروز این نکته را در مصاحبه اش با نسیم تایید کرده است. بهرام افشارزاده در مورد شائبه های مربوط به قرارداد ویژه خسرو گفته است: « او در نیم‌فصل می‌تواند برود و آن هم به شرطی که از آلمان پیشنهاد داشته باشد. ما نمی‌خواهیم کسی را استثمار کنیم و در صورت درخواست تیم‌های آلمانی، حیدری می‌تواند از جمع ما جدا شود. اصلا هر بازیکنی که از اروپا پیشنهاد داشته باشد، با کمال افتخار و به منظور رشد و پیشرفت فوتبال ایران و خود آن بازیکن، رضایت‌نامه‌اش را صادر می‌کنیم».

جمله های افشارزاده البته دو نکته را مبهم باقی می گذارند. اول اینکه چرا تیم آلمانی خواهان خسرو همین حالا با او قرارداد امضا نمی کند و تا نیم فصل منتظر می ماند و دوم اینکه اگر در قرارداد حیدری بند جدایی در صورت پیشنهاد یک تیم خارجی گذاشته شده باشد، آیا دیگر اصلا به صدور رضایتنامه نیازی هست یا خیر؟ 

     
آی اسپورت
2014-07-23 15:28:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر