فهرست
رسمی: جرمی متئو به بارسا پیوست
رسمی: جرمی متئو به بارسا پیوست

رسمی: جرمی متئو به بارسا پیوست

آی اسپورت- باشگاه بارسلونا تایید کرد که با والنسیا برای انتقال جرمی متئو به توافق رسیده و این مدافع فرانسوی با انتقال 20 میلیون یورویی و قراردادی 4 ساله، راهی نوکمپ خواهد شد.

با بازنشستگی کارلس پویول در پایان فصل گذشته، بارسا به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع وسط جدید بود و متئو به عنوان گزینه اصلی آنها مطرح بود.

بعد از مذاکراتی طولانی با باشگاه والنسیا، آنها سرانجام متئو را به خدمت گرفتند؛ انتقالی که این مدافع فرانسوی را به یکی از گران ترین بازیکنان 30 سال به بالای بارسا تبدیل کرد.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است:\" بارسلونا و والنسیا برای انتقال جرمی متئو به توافق رسیدند. متئو قراردادی 4 ساله با بارسا امضا می کند که برای یک فصل دیگر قابل تمدید است. مبلغ انتقال 20 میلیون یورو است و برای جدایی او هم، 50 میلیون یورو در نظر گرفته شده است.\"

متئو دوران حرفه ای اش را از سوشو آغاز کرد و پیش از پیوستن به والنسیا در سال 2009، برای تولوز هم بازی کرد. او در 177 دیداری که برای والنسیا به میدان رفت، 7 بار موفق به گلزنی شد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-23 21:40:56
نظر دهید

۴ نظر
pouria بارسلونا
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
یه حماقت دیگه در حد چگریسنکی !!!! با 20 تا می تونستن هوملس رو بگیرن !!
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶
خریت محض - دالی بلیند بهترین گزینه بود - ضمنا متیو پست اصلیش دفاع سمت چپه که قابلیت هافبک بازی کردن هم داره - دفاع وسط نیست
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۲
اونم بازیکنی که خیلی آماده باشه فقط 1یا2فصل بازی کنه 30سالشه چرا خریدید
مروت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۵
20 میلیون برای بازیکن 30 ساله اونم 4 ساله ؟؟؟؟!!!!
خرید رو برین از رئال مادرید یاد بگیرید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر