فهرست
عدم پخش بازی سپاهان و فنرباغچه از شبکه د-اسمارت ترکیه
عدم پخش بازی سپاهان و فنرباغچه از شبکه د-اسمارت ترکیه

عدم پخش بازی سپاهان و فنرباغچه از شبکه د-اسمارت ترکیه

آی اسپورت- پلت فرم د-اسمارت (D-SMART) یکی از سه غول بزرگ تلویزیونی کشور ترکیه است که دارای چندین شبکه اختصاصی ورزش نیز می باشد. د-اسمارت در ضمن یک قرارداد بلند مدت با باشگاه فنرباغچه برای پوشش بازیهای این تیم دارد.

مسابقه روز شنبه سپاهان و فنرباغچه تنها از شبکه اختصاصی فنرباغچه پخش خواهد شد. این در حالی است که معمولا بازیهای دوستانه فنرباغچه در پلت فرم د-اسمارت روی انتن می رود که مخاطبان گسترده تری دارد. بازیهای رسمی فنرباغچه در سوپر لیگ ترکیه نیز در کانال لیگ تی و در پلت فرم دیجی ترک، در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.
به نظر می رسد با توجه به عدم پخش مسابقه شنبه سپاهان و فنرباغچه از پلت فرم د-اسمارت، این بازی همان طور که انتظار می رفت، با کمترین بازتاب در رسانه های ترکیه روبرو شود.
گفتنی است فنرباغچه پنج روز پس از مسابقه دوستانه با سپاهان، در انگلیس با تیم شفیلد یونایتد و به مناسبت ١٢٥ سالگی این باشگاه مصاف خواهد داد که این بازی در پلت فرم د-اسمارت به صورت زنده پخش خواهد شد.
از فنرباغچه حریف روز شنبه سپاهان خبر دیگر هم اینکه، این تیم تنها ٤ روز پس از انکه لباس های فصل جدید خود را در دسترس خرید هوادارانش قرار داد، بیش از ٤٠ هزار پیراهن این تیم فروش رفته است. این رقم جالب توجه با احتساب مبلغ متوسط ١٠٠ لیری (حدود ١٥٠ هزار تومان) برای هر پیراهن، درامدی بالغ بر دو میلیون دلار (حدود ٦ میلیارد تومان) تنها در عرض ٤ روز نصیب فنرباغچه کرده است. ادیداس اسپانسر پیراهن باشگاه فنرباغچه به شمار می رود

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-23 15:51:55
نظر دهید
۵ نظر
رضا
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۷
بازهم بوی سوختگی از سایتهای سرخابی بمشام میرسه!!!
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
این بازی برای فنرباخچه یک تمرین درون اردویی حساب میشه نه بازی تدارکاتی حالا بماند که مدیران سپاهان چقدر خرج این مسابقه کرده اند.
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۹
سوخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخت
محمد
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰
چقدر زورتون اومده، بابا پرسپولیس ١٠ میلیارد میده کهنسالان میلانو میاره ولى فنرباغچه سپاهانو دعوت کرده رایگان باهم بازى میکنن، سوزش تا چه حد پژمان خان؟
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۰
اقایی که 16:47 پیام دادی . آبو بریز اونجا که میسوزه....:))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر