فهرست
یک شرکت تجاری و نفتی/ روایت مدیرعامل استقلال از اسپانسر این تیم
یک شرکت تجاری و نفتی/ روایت مدیرعامل استقلال از اسپانسر این تیم

یک شرکت تجاری و نفتی/ روایت مدیرعامل استقلال از اسپانسر این تیم

آی اسپورت - برای اولین بار در هفته های گذشته، مدیرعامل استقلال نام نماینده اسپانسر این باشگاه را در رسانه ها مطرح کرده است. بهرام افشارزاده در مصاحبه مفصل امروز خود با «نسیم»، در پاسخ به سوالی در مورد نام حامی مالی این باشگاه برای لیگ چهاردهم گفت:« آقای سبک‌دست، اسپانسر استقلال کار تجاری و نفتی انجام می‌دهد و فقط هم  پول به باشگاه تزریق کرده و از تعهدات وی بی خبرم. موضوع اسپانسرها را اقای خادم پیگیری می‌کنند.»

تعریف دقیق تر فعالیت های مالی اسپانسر تیم فوتبال استقلال، از زبان خود سبک دست اینگونه است:« فعالیت شرکت ما در زمینه مهندسی و طراحی پروژه در بحث پتروشیمی است و دفتر مرکزی ما در تهران قرار دارد».

بسیاری از علاقه مندان به فوتبال، استقلال را یکی از دو تیم برتر نقل و انتقالات می دانند اما به نظر می رسد هزینه های جالب توجه افشارزاده تنها به کمک اسپانسر این باشگاه انجام نشده است. این مدیر هفته گذشته در یکی از گفتگوهایش تاکید کرده بود که نمی توانسته برای همه فعالیت ها روی کمک اسپانسر حساب کند و به همین جهت از دوستانش کمک گرفته است. دوستانی که گفته می شود چهره های شناخته شده ای در دنیای صنعت محسوب می شوند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-23 16:25:31
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۷
درود به افشار زاده و تمامی استقلالیهای متمول که به کمک تیم آمدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر