فهرست
تیموریان: کریمی اسطوره فوتبال ایران است/ خوشحالم دوباره آبی می پوشم
تیموریان: کریمی اسطوره فوتبال ایران است/ خوشحالم دوباره آبی می پوشم

تیموریان: کریمی اسطوره فوتبال ایران است/ خوشحالم دوباره آبی می پوشم

آی اسپورت- آندو تیموریان ملی پوش تیم استقلال که مدت ها با علی کریمی هم بازی بود درباره خداحافظی این بازیکن از فوتبال می گوید: علی کریمی بازیکن بزرگی بود که با رفتار خود در مستطیل سبز و رفتار شایسته ای که بیرون از زمین از خود نشان داد توانست به اسطوره ای در فوتبال ایران تبدیل شود.

وی باآرزوی موفقیت برای کریمی در تمام مراحل زندگی، افزود: امیدوارم کریمی از این به بعد هم بتواند به آنچه استحقاقش را دارد برسد.

هافبک ملی پوش استقلال درباره حضور دوباره اش در جمع آبی پوشان پایتخت اظهارداشت: فوتبال خود را از رده پایه استقلال شروع کرده ام و همیشه این تیم را دوست داشتم. خوشحالم که حالا باز هم آبی پوش هستم و نشان دادم این تیم پرطرفدار برایم قابل احترام است.

وی افزود: باز هم تلاش می کنم بتوانم در حد توان خواسته های کادر فنی را به بهترین شکل اجرکنم وبا عملکرد قابل قبول خود باعث خوشحالی هواداران شوم.

تیموریان درباره تیم فوتبال استقلال در چهاردهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: به طور حتم کادر فنی با در نظر گرفتن شرایط تیم یارگیری کرده و با توجه به نقاط ضعف و قوت استقلال بازیکنان جدید جذب شدند.

وی افزود: از این موضوع هم خوشحالم که چند بازیکن جوان هم به استقلال آمدند و امیدوارم آنها بتوانند پله های ترقی را خیلی زود پشت سر بگذارند.  هدف مجموعه استقلال این است که در دو جام حذفی و لیگ برتر مدعی اصلی قهرمانی باشد. امیدوارم این فصل نیز هواداران مثل همیشه پشتیبان استقلال باشند و تیم رمحبوب خود را تنها نگذارند.

تیموریان در آخر گفت:برای رسیدن به موفقیت همه ما تلاش می کنیم اما باید این نکته را هم درنظرداشت که هواداران هم جزئی جدانشدنی ازفوتبال هستند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-23 16:40:30
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۹
کریمی خاک پاته اندو جون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر