فهرست

راجرز: لالانا و مارکوویچ بازیکنان فوق العاده ای هستند

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، معتقد است که هواداران تیمش از خرید بازیکنانی مانند آدام لالانا و لازار مارکوویچ بسیار هیجان زده هستند.

قرمزها که در این تابستان تاکنون 4 بازیکن جدید به خدمت گرفتند، در آستانه خرید بازیکنانی مانند دژان لوورن و لوئیک رمی نیز هستند. هرچند لیورپول لوئیس سوارس را از دست داده اما راجرز امیدوار است لازار مارکوویچ و آدام لالانا بتوانند با نمایش های خوبی که ارائه می دهند، جای خالی او را پر کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" مارکوویچ واقعا استعداد هیجان انگیزی است. او از آن نوع بازیکنانی است که من دوستش دارم؛ از آن بازیکنانی که می توانند در شرایط یک در مقابل یک، حریف را مغلوب کنند.

او نه تنها در دوئل ها خوب است بلکه سختکوش هم هست. او تنها رو به جلو، بلکه در حرکات رو به عقب هم سریع عمل می کند و این خیلی مهم است.  این برای ما کلیدی است. ما نیاز به بازیکنانی تشنه موفقیت داریم. بازیکنی که نه تنها از نظر تکنیکی و تاکتیکی خوب باشند بلکه شخصیت کار کردن هم داشته باشند. من از همه آنها راضی هستم.

آدام لایانا هم همان طور که انتظار می رفت، استعداد فوق العاده ای است و ما این را در چند سال گذشته درلیگ برتر دیدیم. من او را از زمانی که بازیکن جوان تری بود، به یاد دارم و پیشرفت او را کاملا دیده ام. در این مدت کوتاه که با او کار کردم، متوجه شدم که چه پسر خوبی است.\"

     
آی اسپورت
2014-07-23 17:00:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر