فهرست
پاسخ مثبت احتمالی ملی پوش کاستاریکا به سرخپوشان/ جانشین سیدجلال به ایران می آید؟
پاسخ مثبت احتمالی ملی پوش کاستاریکا به سرخپوشان/ جانشین سیدجلال به ایران می آید؟

پاسخ مثبت احتمالی ملی پوش کاستاریکا به سرخپوشان/ جانشین سیدجلال به ایران می آید؟

 آی اسپورت - بعد از امضای قرارداد عبدالله کرمی با باشگاه سپاهان، جذب مدافع داخلی برای جانشینی جلالی حسینی به طور کلی از برنامه های علی دایی خارج شد. دایی و تیمش برای پست دفاع وسط به سراغ یک گزینه شناخته شده خارجی رفته اند. مهره ای که در هر 5 مسابقه تیمش در جام جهانی 2014 به میدان رفته و البته پیش از این به پیشنهادهای مداوم باشگاه فولاد پاسخ منفی داده است تا نشان دهد تمایل چندانی برای حضور در ایران ندارد.

میشل اومونای 32 ساله، در هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی 2006 برای کاستاریکا به میدان رفت و در جام جهانی 2014 نیز یکی از مهره های کلیدی این تیم بود. مدافع یک متر و هشتاد سانتی متری کاستاریکایی ها، پنالتی پیروزی بخش تیمش در دیدار با یونان را به یکی از بهترین خاطره های ورزشی تاریخ این کشور تبدیل کرد اما در دیدار با هلند پنالتی اش را به دستان تیم کرول کوبید. خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند.

باشگاه پرسپولیس اولین پیشنهاد رسمی خود برای جذب اومونا را ارائه کرده و با درخواست افزایش این پیشنهاد مواجه شده است. ظاهرا آن ها حاضر شده اند با این درخواست موافقت کنند و مبلغ پیشنهادی برای این مدافع را افزایش دهند. گفته می شود اگر این اتفاق رخ دهد این بازیکن فردا به درخواست سرخپوشان پاسخ مثبت خواهد داد. همه این حرف و حدیث ها در شرایطی مطرح شده اند که چک 5 میلیاردی اسپانسر پرسپولیس هنوز پاس نشده و نگرانی های مالی زیادی در اطراف این باشگاه وجود دارد. 

     
آی اسپورت
2014-07-23 16:59:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر