فهرست
ستاره‌های هفته جزیره: از لینگارد تا مانه
ستاره‌های هفته جزیره: از لینگارد تا مانه

ستاره‌های هفته جزیره: از لینگارد تا مانه

آی اسپورت- در جدیدترین هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس چلسی موفق شد به صدرنشینی‌اش ادامه دهد و استوک سیتی را 2 بر یک شکست داد. روملو لوکاکو در دیداری که اورتون هال را با 4 گل شکست داد 2 گل برای تیمش زد و جسی لینگارد هم در برد 3 بر یک یونایتد مقابل میدلزبورو نقشی اساسی داشت. اما دیگر ستاره‌های این هفته جزیره چه کسانی بودند؟ اسکای اسپرتس بررسی کرده است.

ویلیان

چلسی 2 بر یک استوک را شکست داد، بازی کردن در زمین استوک هرگز کار آسانی نبوده است. مخصوص اگر تاثیرگذارترین بازیکنت را در اختیار نداشته باشی. چلسی بدون ادن هازارد به مصاف این تیم رفت و ویلیان کاری کرد که نبود این ستاره بلژیکی اصلا احساس نشود. ضربه کاشته او فوق العاده  بازیکن برزیلی گل اول تیمش را در دقیقه 13 زد و در گل برتری که گری کیهیل زد هم نقشی موثر داشت.

روملو لوکاکو

اورتون 4 بر صفر هال سیتی را شکست داد. از پیش از بازی هم تمرکزها روی لوکاکو جلب شده بود چون گفته بود می خواهد قراردادش را با باشگاه تمدید کند. اما در این دیدار هم دو گل زد و یک پاس گل داد تا دوباره در کانون توجهات باشد. دو گل او در زمان های تلف شده زده شد، اما پاس گلش برای انر والنسیا عالی بود، با یک پاس چیپ آن هم با پای ضعیف تر که نشان از توانایی‌های این بازیکن دارد. همچنین با گل هایی که زد بهترین گلزن لیگ هم هست.

جسی لینگارد

در بازی‌ای که یونایتد 3 بر یک میدلزبورو را شکست داد لینگارد هر بار توپ را به دست آورد به نظر خطرناک می‌رسید. همچنین همکاری‌های خطرناکی هم با مارکوس راشفورد داشت که بارها حریف را آزار داد. مدافعان او را پوشش داده بودند و او هم با خیال راحت به نیمه زمین حریف می‌رفت تا این که توانست گل هم بزند. شادی گلش هم زیبا بود.

سادیو مانه

منچسترسیتی و لیورپول به تساوی یک – یک رضایت دادند. در این بازی که خیلی باز بود مانه همیشه برای دفاع سیتی یک تهدید بود. او می‌توانست پنالتی هم بگیرد. گری نویل هم در طول بازی درباره او گفت که در نیمه اول بهترین مهاجم زمین بوده است.

کرگ داوسون

وست برومویچ در خانه 3 بر یک آرسنال را شکست داد. داوسون در این بازی برای سومین بار در دوران ورزشی‌اش در این بازی دبل کرد و به نظر انجام این کار برایش سخت هم نبود. او از ضعف خط دفاعی آرسنال استفاده کرد توانست این تیم را به زانو در آورد. به لطف او وست بروم آمار ضربه کاشته‌های فوق العاده‌ای دارد و داوسون هم توانسته به همراه گرت مک آئولی، دیگر ستاره تیم در این فصل 9 گل بزنند. این هشداری است برای خط دفاعی تیم‌های لیگ برتر انگلیس.  

۲    
آی اسپورت
2017-03-20 11:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر