فهرست
آژیر قرمز در اردوگاه پرسپولیس: اعتصاب در پیش فصل!/ چک اسپانسر پاس نشد، در باشگاه هم پولی نیست
آژیر قرمز در اردوگاه پرسپولیس: اعتصاب در پیش فصل!/ چک اسپانسر پاس نشد، در باشگاه هم پولی نیست

آژیر قرمز در اردوگاه پرسپولیس: اعتصاب در پیش فصل!/ چک اسپانسر پاس نشد، در باشگاه هم پولی نیست

آی اسپورت – شاید بسیاری از هواداران پرسپولیس تصور می کردند تیم محبوب شان  در فصل پیش رو حداقل  از لحاظ مالی تامین خواهد شد و مشکلات فصل قبل به خاطره ها خواهد پیوست اما  در فاصله 9 روز تا اولین بازی در فصل جدید به نظر می رسد اوضاع تیم پرسپولیس  بهم ریخته است.
به مشکلات مالی پرسپولیس وقتی شایعه پا پس کشدن اسپانسر پرسپولیس جدی شد می شد انتظار داشت با پاس نشدن چک اسپانسر که موعدش امروز بود کل تیم و باشگاه بهم بریزد.امروز چک 5/5 میلیاردی باشگاه  مطابق پیش بینی ها پاس نشد تا کم کم اوضاع بهم بریزد  و در آستانه فصل جدید لیگ برتر مخمصه های مالی شرایط تیم دایی را تحت تاثیر قراردهد.
امروز می شد حدس زد دومین حضور متوالی رحیمی در تمرین پرسپولیس بی دلیل نبوده است.وقتی به بازیکنان و اعضای تیم خبر رسید چک اسپانسر پاس نشده  و خبری از پول نیست بازیکنان بشدت بهم ریختند و غرغرهای خودمانی قبلی کمی علنی تر شد و به گوش علی دایی رسید تا سرمربی سرخ ها هم ناراحت شود و این مساله را به رحیمی که کنار دستش ایستاده بود انتقال دهد.در واقع بازیکنانی که بعضی از آنها به خاطر عقب افتادن مطالبات شان از فصل گذشته- که بین 50 تا 70 درصد قراردادشان را شامل می شود- شاکی و ناراحت بودند که این  ناراحتی بعد از شنیدن خبر پاس نشدن چک  و  جدی شدن شایعه پا پس کشیدن اسپانسر باشگاه تبدیل به عصبانیت و غرغرهای جدی شد تا جایی که شایعه اعتصاب غیر قابل پیش بینی آنها هم به گوش رسید؛اتفاقی که فصل گذشته زمانی رخ داد که  پرسپولیس 70 درصد بازی هایش را انجام داده بود اما حالا فصل شروع نشده در حال رخ دادن است!
با علنی شدن این اتفاقات  و این خبر که چک اسپانسر پاس نشده ،باشگاه مجبور بود واکنش نشان دهد که البته این واکنش چه از سوی مدیرعامل چه سخنگوی باشگاه جالب و عجیب به نظر می رسید. علیرضا رحیمی طی مصاحبه ای اعلام کرد پرسپولیس چه با پول چه بدون پول باید به راهش ادامه بدهد.وی با اعتماد به نفس عجیبی از آگاهی اش برای  ورود به حوزه پرمخاطره مدیریت پرسپولیس گفت در حالی که کمی آن سوتر برای از بین بردن جو ملتهب تیم تنها صحبت های امیدوار کننده ای را مطرح کرده بود  که برای بازیکنان پرسپولیس کارکردی نداشت و از شدت عصبانیت آنها کم نمی کرد.رحیمی در حالی امیدوارانه از حل مشکلات حرف می زد که خودش خوب می داند در این وانفسای مالی اگر اسپانسر کنار بکشد دستش به هیچ جا بند نیست و در همین شروع فصل تیم با انبوهی از مشکلات مالی  و بازیکنان بی روحیه وارد مسابقات خواهد شد. مهدی خواجه وند هم  همچنان در پی تکذیب اتفاقاتی است که رخ می دهد.وی امروز دو بار مصاحبه کرد و درصدد تکذیب  پا پس کشیدن اسپانسر پرسپولیس برآمد. خواجه وند گفته رحیمی قولی که به بازیکنان داده را عمکلی خواهد کرد در حالی که بوی اعتصاب در تیم پرسپولیس پیچیده چون گوش بازیکنان از قول های تکراری و عملی نشده  پر شده و آنها دیگر خیلی سخت با حرف و قول های مدیرعامل سرشان را می اندازند پائین و تمرین می کنند.
  ۵  
آی اسپورت
2014-07-23 17:52:29
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۱
بی غیرتن دیگه
Nima
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۳۳
تیم دولتیه دیگه دولت رو ببین تیمو بگیر
تیم ملی
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۲
اینا همه اش زیر سر علی لابی است.خدا ازش نگذره که این فوتبال روو به گند کشیده با اون کالت به کالت کردن و این اعتصاب کردن.
تیم ملی
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۲
اینا همه اش زیر سر علی لابی است.خدا ازش نگذره که این فوتبال روو به گند کشیده با اون کالت به کالت کردن و این اعتصاب کردن.
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۸
پول در باشگاه هست ولی از ترس طلبکارها که حساب باشگاه خالی نکنند نمی تونند پول به حساب باشگاه واریز کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر