فهرست
پیگرینی: احتمالا یکی دو بازیکن جدید می خریم
پیگرینی: احتمالا یکی دو بازیکن جدید می خریم

پیگرینی: احتمالا یکی دو بازیکن جدید می خریم

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد که این تیم تا پیش از پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی، چند بازیکن جدید به خدمت خواهد گرفت.

سیتی تاکنون ویلی کابایرو، فرناندو و باکاری سانیا را از مالاگا، پورتو و آرسنال به خدمت گرفته اما آنها همچنان به دنبال خریدهای بیشتر هستند؛ از جمله به دنبال خرید الیاکیم مانگالا، مدافع پورتو که گفته می شود پیگرینی او را برای تقویت خط دفاعی تیمش زیر نظر دارد.

مربی شیلیایی تایید کرد که هنوز از تیمی که در اختیار دارد، راضی نیست اما عجله ای برای انجام خریدهای بیشتر ندارد.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر نمی کنم هنوز تیم ما کامل شده باشد اما هنوز 6 هفته تا پایان بازار نقل و انتقالات باقی است. می توانیم یک یا دو بازیکن جدید به خدمت بگیریم یا یکی دو بازیکن از ما جدا شوند اما هنوز زمان برای گرفتن بهترین تصمیمات برای تیم وجود دارد.\"

پیگرینی در ابتدای فصل پیش رو نمی تواند از آلوارو نگردو استفاده کند؛ ستاره اسپانیایی به دلیل مصدومیت از ناحیه استخوان کف پا، تحت عمل جراحی قرار گرفت و سرمربی سیتی تایید کرد که حضور او به ضرر تیمش خواهد بود.

\" آلوارو امروز پای مصدومش را جراحی کرد و احتمالا برای دو تا سه ماه از میادین دور خواهد بود. این یک ضربه برای ماست زیرا او بازیکن مهم در تیم ما محسوب می شد و واضح است که غیبت او احساس خواهد شد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-23 18:02:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر