فهرست

رودی گارسیا: بن عطیه و لیائیچ مطمئنا در رم می مانند

آی اسپورت- رودی گارسیا، سرمربی رم، تاکید کرد که این باشگاه در این تابستان ستاره هایی مانند مهدی بن عطیه و آدم لیائیچ را از دست نخواهد داد.

جالوروسی در تابستان سال گذشته بازیکنانی مانند اریک لاملا، پابلو اوسوالدو و مارکینیوس را از دست داد اما در نهایت توانست در سری آ به عنوان نایب قهرمانی برسد. این موفقیت باعث شد تا توجهات به ستاره این تیم مانند بن عطیه و لیائیچ جلب شود اما گارسیا تاکید کرد که آنها در فصل پیش رو هم برای رم بازی خواهند کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" بن عطیه با رم قرارداد دارد و برای رم بازی خواهد کرد. باشگاه با همه بازیکنان، نه تنها او، صحب خواهد کرد. اما او به هر حال خواهد ماند. هدف اصلی من، حفظ بازیکنان اصلی تیم است که لیائیچ هم یکی از آنها محسوب می شود.\"

رم در فصل پیش رو علاوه بر سری آ، باید در لیگ قهرمانان اروپا هم بازی کند؛ رقابت هایی که گارسیا تاکید کرد شاگردان آماده حضور در آن هستند.

\" فصل آینده فشار بیشتری به تیم وارد خواهد شد. ما می دانیم که دراین فصل به تعهد و سخت کوشی بیشتری نیاز داریم اما ما از بیرون فشاری احساس نمی کنیم. ما تیم جاه طلبی هستیم. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-23 19:51:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر