فهرست
مذاکرات جدی اتلتیکو مادرید و پی اس جی در مورد پاستوره
مذاکرات جدی اتلتیکو مادرید و پی اس جی در مورد پاستوره

مذاکرات جدی اتلتیکو مادرید و پی اس جی در مورد پاستوره

آی اسپورت - باشگاه اتلتیکو مادرید به درخواست چولو سیمئونه برای به خدمت گرفتن هافبک آرژانتینی پی اس جی\"خاویر پاستوره \" با این باشگاه در حال مذاکره است.

پس از جدایی دیه گو ریباس و پیوستنش به فنرباغچه حالا روخی بلانکوس ها کمبود یک هافبک با ویژگی های ریباس را به شدت در تیم خود حس می کنند. هافبکی جنگنده و خوش تکنیک که هم در مرکز زمین و هم در کناره ها حضوری فعال داشته باشد.

در هفته اخیر مذاکرات بین دو باشگاه وارد مراحل تازه تری شده است و از آنجا که این بازیکن که سابقه بازی در پالرمو را نیز دارد؛ خواهان ترک پاریسن ژرمن است؛ می توان امید داشت که طی روزهای آینده این انتقال جنبه رسمی به خود بگیرد.

لوران بلان صراحتا اعلام کرده است که پاستوره در ایده های این فصل او جایی ندارد و خود بازیکن نیز به علت مشکلاتش با این مربی؛ علاقه ای به ماندن در پاریس ندارد.

پاریسی ها قصد دارند تا به قیمتی مناسب او را به فروش برسانند؛ تا بتوانند حداقل بخشی از هزینه 42 میلیون یوریی خریدش را جبران کنند.

هنوز اطلاع دقیقی از مبلغ درخواستی پی اس جی در دست نیست؛ اما اتلتیکو بعید است که که برای این بازیکن ؛چنین مبلغی را بپردازد. 

     
آی اسپورت
2014-07-24 01:46:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر