فهرست
پرسپولیس خواهان ماندن برانکو تا ۱۴۰۲
پرسپولیس خواهان ماندن برانکو تا ۱۴۰۲

پرسپولیس خواهان ماندن برانکو تا ۱۴۰۲

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس مصاحبه‌ای کرد تا ذهن خیلی‌ها به این سمت برود که برانکو هم قصد دارد برای آینده‌اش تصمیمات تازه‌ای بگیرد. او از پیشنهادهای تازه‌اش گفته و همین مورد باعث شده به نظر برسد که شاید او از شرایط خاص پرسپولیس در پرداخت‌هایش به تنگ آمده یا می‌خواهد در اوج محبوبیت این تیم را ترک کند. سعی کردیم از داخل باشگاه در رابطه با این موضوع اطلاعاتی کسب کنیم و آنچه شما خوانندگان «فرهیختگان» در ادامه می‌خوانید یک جمع‌بندی کلی از همه شنیده‌هایمان است.

درخواست رسمی پرسپولیس از برانکو

همان‌طور که خود برانکو هم اعلام کرده باشگاه پرسپولیس به شکل رسمی از وی خواسته قراردادش را تمدید کند. این پیشنهاد درحالی مطرح شده که برانکو یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. برخی نزدیکان باشگاه می‌گویند با توجه به عملکرد خوب این مربی و همچنین درخواست هواداران پرسپولیس برای باقی ماندن برانکو یک سال زودتر پیشنهاد تمدید قرارداد را به برانکو داده‌اند و قرار است در جلسات آتی بعد از اتمام بازی‌های لیگ، حذفی و آسیا در این مورد بحث و گفت‌وگوی بیشتری صورت بگیرد. باشگاه پرسپولیس تاکید دارد برای تمدید این قرارداد تلاشش را خواهد کرد.

تمدید قرارداد تا سال ۱۴۰۲

اطرافیان باشگاه می‌گویند در جلسه‌ای که ایرج عرب با برانکو داشته به او پیشنهاد تمدید قرارداد تا سال ۱۴۰۲ را داده است. برانکو تا پایان فصل ۱۳۹۹ با پرسپولیس قرارداد دارد و پرسپولیس خواهان ادامه همکاری با او تا سال ۱۴۰۲ است. البته باید دید در این رابطه چه توافقاتی صورت خواهد گرفت.

برانکو مایل به ماندن است

این را ما نمی‌گوییم، گفته یکی از نزدیکان باشگاه است! برانکو تمایل به ماندن دارد. می‌گویند او از کار کردن در پرسپولیس ابراز رضایت کرده و همین موضوع خوشبینی مسئولان را برای تمدید شدن قرارداد برانکو بیشتر کرده است. حال باید دید در پایان فصل شرایط مذاکرات به کجا خواهد رسید.

منظور پیشنهاد پرسپولیس بوده!

باشگاه پرسپولیس تاکید دارد منظور برانکو از دریافت پیشنهاد جدید از همین باشگاه پرسپولیس بوده است. می‌گویند برانکو همیشه از تیم‌های دیگر پیشنهاد داشته و هم‌اکنون هم این پیشنهادها ارائه می‌شود اما برانکو تا زمانی که با پرسپولیس قرارداد داشته یا دارد به این پیشنهادها هیچ پاسخی نداده و نمی‌دهد. ظاهرا منظور برانکو همین درخواست تمدید پرسپولیس بوده اما تصور بقیه پیشنهادهای خارجی به این مربی بوده است.

نفس راحت پرسپولیس

می‌گویند خیال پرسپولیس از بابت انتخاب سرمربی تیم ملی راحت شده و قرار است ویلموتس هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد و به همین دلیل پیشنهاد تمدید قرارداد 3 ساله را به این مربی داده است. مطرح شدن موضوع مذاکره فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس و حصول توافقات برای همکاری پرسپولیسی‌ها با خیالی راحت‌تر با برانکو وارد مذاکره می‌شوند. البته پرداخت طلب این مربی و باقی‌مانده مبلغ کم برای تسویه پایان فصل هم به آغاز این مذاکرات کمک کرده است.

لیست برانکو بعد از جام‌حذفی

برانکو برای فصل بعد نفراتی را برای تقویت تیمش زیر نظر گرفته است. باشگاه اصرار دارد هیچ لیستی از طرف او به آنها ارائه نشده است. اما شنیدیم نام برخی نفرات از زبان او به مدیر باشگاه منتقل شده. قرار است بعد از پایان بازی‌های جام‌حذفی لیست نهایی مشخص شود. پرسپولیسی‌ها برای حاشیه درست نشدن به‌خصوص در بازی با سپاهان در جام‌حذفی چنین تصمیمی را اتخاذ کرده‌اند.

 

فرهیختگان 

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-05-15 09:59:00
نظر دهید

۴ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۶
حتی اگر هفته آخر خدای ناکرده جام رو از دست بدیم بازم بهت ایمان داریم...
تو غرور له شده ملتی را که به دستان معجزه هزاره سوم و یار دوازدهم حریف تا حد مرگ زجر دیده بود، دوباره برگرداندی
تو ققنوس وار ماندی و پرسپولیس نویی ساختی که همه انگشت ها را حیرت زده کرد..
تو ناجی ما بودی.
همان الکس که فرگوسن ماست ❤
۴ سال دیگر بمان و جاودانه شو
جام و مدال بهانه ست، بودنت ما را کفایت می کند بزرگمرد
ژان والژان
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۱۹
خیال آل لجن (لنگی ها) از گهرمانی های متعفن تا سال 1400 راحته. تا وقتی دولت تبخیر امید به فاضلاب تاریخ بپیونده
۶ ۱
کیسه کشی با اسامی مختلف
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۲۳
ای باریکلا تو یکی که دیگه باید به فلاکت و زیرنشینی کیسه عادت کرده باشی کیسه کش. خخخخ خاک عالم تو سرتون که با این همه پول 4 ساله رنگ صدر رو ندیدین که هیچ زیرخواب همیشگی پرسپولیس هم هستین
تاج
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۵۷
بعد از 1400 بودن یا نبودنش فرقی نمیکنه !
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر