فهرست
فریاد توشاک از کمیته اخلاق؛ خالکوبی اشکان
فریاد توشاک از کمیته اخلاق؛ خالکوبی اشکان

فریاد توشاک از کمیته اخلاق؛ خالکوبی اشکان

آی‌اسپورت- اشکان دژاگه بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی به کمیته اخلاق احضار شد و غیبت او در تمرین تراکتورسازی با عصبانیت شدید جان توشاک همراه بود. اشکان دژاگه خرید جدید تراکتورسازان غایب بزرگ تمرین تیمش در آستانه بازی با سایپا بود. دژاگه به دلیل خالکوبی‌هایش در تمرین روز سه‌شنبه غایب بوده چرا که او به کمیته اخلاق دعوت شده و به همین منظور راهی تهران  شده بود تا توضیحاتی به مسئولان ارائه کند.

دژاگه و برخی بازیکنان ایرانی و خارجی سعی کرده‌اند خالکوبی‌های خود را تا حد ممکن بپوشانند ولی این موضوع هنوز هم برای برخی از آنها که تتوهای زیادی دارند دردسرساز شده‌است.

در این میان جان توشاک سرمربی تراکتورسازی زمانی که متوجه غیبت دژاگه در تمرین شد از سرپرست تیم دلیل آن را جویا شد و زمانی که متوجه شد دلیل این  غیبت حضور وی در کمیته اخلاق و سفر به تهران بوده به شدت عصبانی شد.

توشاک از مسئولان باشگاه و سرپرست تیم پرسید: «مگر دژاگه در همه این سال‌ها بازیکن و اخیرا کاپیتان تیم ملی نبوده و خالکوبی نداشته است؟ پس چرا الان در این موقعیت حساس که هواداران از ما انتظار نتیجه گرفتن و بردن دارند در آستانه بازی با تیم مدعی سایپا و در مهم‌ترین تمرین تیم برای این بازی نباید دژاگه را داشته  باشم؟ من نمی‌فهمم چگونه است در این شش سال دژاگه احضار نشده اما حالا می‌شود؟ علاوه بر آن نمی‌دانم چرا مهم‌ترین روز تمرینی را برای جلسه انتخاب می‌کنند؟»

طی هفته‌های گذشته دو بازیکن دیگر، حسین کعبی و محسن مسلمان هم به کمیته اخلاق احضار و محروم شدند اما پس از حضور در کمیته اخلاق مشخص شد دلیل احضار آنها داشتن خالکوبی نبوده است.

 

نود

۲۰ ۵  
آی اسپورت
2018-08-15 01:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
یاشاسین تراختور
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۲۹
همه مشکلات حل شده فقط مونده بود خالکوبی اشکان
اشکان اینهمه سال خالکوبی داره چرا الان یاد کمیته علاف افتاده؟
خدایا این کشور چرا اینقدر عقب مانده هست؟
توشاک الان با خودش میگه اینها دیگه کی هستند این مملکت دیگه کجاست من اومدم توش
۸
00
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۵۷
دژاگه دعوت میشه کمیته اخلاق ولی بازیکن کیسه با اون خالکوبی زشتش نه!!!! مظلومیت کیسه ها تو همه حوزه ها داره گسترش پیدا میکنه
۲
امید از تفت
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۲۹
یعنی کاملاً حق با توشاک است. مگه اشکان بازیکن تیم ملی نبوده!!؟
۶
حسین آبی
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۰۷
هیج جای دنیا به خالکوبی گیر نمیدن الا اینجا بابا چرا همه چیز و به لباس و ظاهر اهمیت میدیدین اخه
۵
وحید
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
به وللاه دیگه شور هم چی در اومده.یعنی چی آخه.اصلا فرض کنیم یه بازیکن مطرح خارجی میاد ایران بازی کنه باید بگیم آستین بلند بپوش.کشورهای عربی خیلیم از مامسلمان ترن ولی اصلا به این چیزا گیر نمیدن.انگار نه انگار 2018 هست الان.1400 سال پیشم اینجور نبود.پیامبر میگفت عیسی به دین خود موسی به دین خود.در دین هیچ اجباری نیست.بابا بدبخت با فرهنگ آلمان بزرگ شده.الان اومدن بهش میگن خالکوبی نمیزاره غسل و روزه نمازت درست باشه.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر