فهرست
گزارش روز : تمرینات جدی و سخت گرت بیل؛ پسرباد آماده تر از همیشه
گزارش روز : تمرینات جدی و سخت گرت بیل؛ پسرباد آماده تر از همیشه

گزارش روز : تمرینات جدی و سخت گرت بیل؛ پسرباد آماده تر از همیشه

آی اسپورت - همزمان با معارفه بسیار باشکوه خامس رودریگس در برنابئو؛ در آن سوی دیگر دنیا و در لس آنجلس؛ رئال مادرید اولین تمرین خود را در دمای 26 درجه برگزار می کرد.

در حالیکه بیش از 200 هوادار این تیم نظاره گر این تمرین بودند و فریاد می زدند : \" کارلو ممنون بخاطر لادسیما \" و  \" گرت بیل تو مسلما یک کهکشانی هستی \"

این برای پنجمین سال متوالی است که کهکشانی ها در لس انجلس اردوی پیش فصل خود را برگزار می کنند و جدیدترین عضو این اردو؛ گرت بیلی است که سال گذشته به علت دیر ملحق شدن به رئال (1 سپتامبر) نتوانسته بود در این اردو رئالی ها را همراهی کند.

امسال به علت مسابقات جام جهانی مادریدی ها تنها با 11 بازیکن اصلی خود به این اردو آمده اند.در غیاب رونالدو،بنزما،دی ماریا ، خسه مصدوم و موراتا(که به یووه پیوسته) گرت بیل تنها مهره هجومی کارلتو در این اردو به حساب می آید.

او در تمرینات و بازی های درون تیمی ؛در مقاطع مختلف نقش یک شماره 9 را بازی می کند . مشابه نقشی که در بازی ال کلاسیکوی دور رفت لالیگای سال گذشته در نوکمپ به او سپرده شده بود. او در آن بازی 60 دقیقه مثل یک شماره 9 کلاسیک بازی کرد که البته نتیجه بخش نبود.

بیل در تمرینات بسیار فعال و پر انرژی دیده می شود. با هر دو پا شوت می زند و به دستور آنچلوتی مشغول تقویت پای راست غیرتخصصی خود است .

بدون شک گرت بیل با این تمرینات سخت و فشرده و با این جدیت؛ عملکرد بسیار بهتری به نسبت سال گذشته خواهد داشت. او سال گذشته در این مقطع از حضور در تمرینات تاتنهام به منظور تحت فشار گذاشتن مسئولان باشگاهش برای فروش او به رئال ؛سرباز زده بود.

اولین بازی تدارکاتی رئال 3 روز دیگر مقابل اینتر خواهد بود و بدون شک دیدن یک گرت بیل آماده، در غیاب مهره های سرشناس رئال بزرگترین انگیزه هواداران رئال برای تماشای این بازی خواهد بود.

رئال مادرید حالا در رویای اوندسیما است. با آمدن کروس و خامس و تکیه بر گرت بیلی اماده تر از فصل گذشته این رویا چندان دور از دسترس به نظر نمی آید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-23 22:18:37
نظر دهید

۱ نظر
...
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۷
اونو دسیما! 12 سال طول کشید تا همین دسیما رو گرفتن.میره واسه 12 سال بعد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر