فهرست
تیم منتخب جزیره در اسکای: به انتخاب گری و جیمی
تیم منتخب جزیره در اسکای: به انتخاب گری و جیمی

تیم منتخب جزیره در اسکای: به انتخاب گری و جیمی

آی اسپورت- گری نویل و جیمی کرگر، کارشناسان برنامه دوشنبه‌شب‌های فوتبالی(Monday night football) شبکه اسکای اسپورتس انگلیس، شب گذشته این برنامه، به معرفی تیم فصل فوتبال انگلیس تا پیش از کریسمس پرداخته‌اند.  در بخشی از این برنامه که قبل و بعد از دربی دیشب بندر لیورپول اجرا می‌شد، گری نویل و جیمی کرگر، تیم فصل جزیره به انتخاب خود را معرفی کردند. شاید سورپرایز اصلی برای خیلی‌ها، حضور داوید لوئیز در این ترکیب بوده است. گری نویل گفت:وقتی او به چلسی بازگشت، فکر می‌کردم اصلا مناسب سبک کونته نیست، اما او عالی کار کرده است. باید اعتراف کنم او حالا بلوغ بیشتری پیدا کرده است و تمرکز بالایی دارد. او حالا یک مدافع خیلی خوب است. دوره اولی که او در چلسی بود، تردیدهای زیادی درمورد وی وجود داشت اما حالا یکی از ستون‌های چلسی محسوب می‌شود.

در اینجا، ترکیب منتخب این دو کارشناس تلویزیونی را خواهیم دید.

گری نویل:  تیم من توسط بازیکنان چلسی احاطه شده است؛ به طوری که ۳ نفر از ۵ نفر دفاعی تیمم از چلسی انتخاب شده اند. در خط هافبک، از فرناندینیو در کنار کانته استفاده کرده‌ام، چرا که او در تیم پپ فوق العاده بوده است. در سمت راست خط هافبک نیز انتخاب سختی بین لالانا، مانه و دی‌بروین داشتم اما درنهایت تصمیم گرفتم از لالانا استفاده کنم. حضور هازارد در ترکیب واضح است و ترجیح دادم در خط حمله،  زلاتان و کاستا را به کار بگیرم.

جیمی کرگر: درون دروازه احتمالا حضور پیکفورد سورپرایزکننده بوده است. برای من او درکنار جرمین دفو، مهم‌ترین بازیکن ساندرلند است و به نظرم هیچ دروازه‌بانی در لیگ، چنین اهمیتی در تیمش ندارد. بقیه ترکیب تیم به نظرم انتخاب راحتی بوده است. از دید من، نمایش‌های دفاعی این فصل خیلی کیفیت بالایی نداشته، به همین‌خاطر ۲ بازیکن از چلسی انتخاب کرده‌ام و به نظرم آزپلیکوئتا بهترین مدافع لیگ بوده است. او همیشه کیفیتی بسیاربالا ارائه می‌کند. داوید لوئیز خارق‌العاده بوده است و شایستگی حضور در ترکیب را دارد. فکر می‌کنم فن‌دایک قطعا فروش گران‌قیمت بعدی ساوتهمپتون خواهد بود.

 حضور بازیکنان چلسی در این ترکیب، ناشی از عملکرد فوق‌العاده شاگردان کونته و کسب ۱۱ پیروزی پیاپی بوده. این درحالی است که در ترکیب هیچ‌یک از این دو کارشناس، نام سرجیو اگوئرو که پس از کاستا بهترین گلزن لیگ بوده به چشم نمی‌آید. ضمن اینکه خط دفاعی تاتنهام به عنوان بهترین دفاع لیگ در کنار چلسی نیز در ترکیب هیچ یک از این دو جای نداشته.

۲    
آی اسپورت
2016-12-20 19:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر