فهرست
راجرز: خرید‌های استراتژیک در راه خواهد بود/ روی نام‌های بزرگ هزینه نخواهیم کرد
راجرز: خرید‌های استراتژیک در راه خواهد بود/ روی نام‌های بزرگ هزینه نخواهیم کرد

راجرز: خرید‌های استراتژیک در راه خواهد بود/ روی نام‌های بزرگ هزینه نخواهیم کرد

آی اسپورت- برندن راجرز، سرمربی لیورپول عنوان کرد که آنها در آمد حاصل از فروش سوارس را روی خرید‌های استراتژیک هزینه خواهند کرد و پولی برای نام‌های بزرگ نخواهند داد.

سرخ‌ها تا به اینجای کار 75 میلیون یورو روی آدام لالانا، لازار مارکوویچ، امره کان و ریکی لمبرت هزینه کرده ‌اند و با فروش سوارس حدود 88 میلیون یورو درآمد کسب کرده‌اند.

او در جمع خبرنگاران گفت: \"اگر باشگاه احساس کند که از این بازیکنان می‌توان استفاده درست کرد، هزینه ای نخواهیم کرد. با دقت این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و برای بازیکنان ارزش قائل هستیم.

کار زیادی پیش روی ماست. برای کادر فنی به سختی فرصت برای استراحت و مرخصی پیدا کردیم. آنها در حال سفر به اروپا و صحبت با بازیکنان مختلف هستند.

ولی در کل پول‌هایی که تا به حال پرداخت کردیم، طبق ارزشی بوده که روی بازیکنان گذاشته ایم. نمی‌خواهم باشگاه بیش از ارزش یک بازیکن هزینه کند.خرید‌های ما استراتژیم خواهد بود و نام‌ها برای ما اهمیتی نخواهد داشت. آنها باید با هدف باشگاه تناسب داشته باشند. می‌خواهیم در باشگاه سهیم باشند.

شخصیت بسیار مهم است. برای ما تنها سطح فوتبالی مهم نیست. از بازیکنان می‌خواهم لیورپول را به بهترین روز‌هایش ببرند. می‌خواهم زمان استراحت، استراحت کنند و زمان تمرین به سختی تلاش کنند و تمرکز خودشان را روی فوتبال بگذارند.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-24 13:15:50
نظر دهید
۱ نظر
علی - آنفیلد - خرم آباد
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۶
واقعا راجرز نشون داده چقدر با شخصیت و متینه و همچنین با فکر کار میکنه.
و همزمان که به حال باشگاه فکر میکنه به فکر آینده باشگاه هم هست. YNWA
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر