فهرست
استقلال؛ قربانی اختلافات داخلی
استقلال؛ قربانی اختلافات داخلی

استقلال؛ قربانی اختلافات داخلی

آی اسپورت - استقلال در شرایط خوبی قرار ندارد در واقع شش سال است که این تیم پرهوادار و پرافتخار حال و روز مساعدی ندارد، سازش کوک نیست و موفقیت ها مقطعی و زودگذر است، از جابجایی افراد در هئیت مدیره‌ تا تغییر مداوم مربیان همه و همه نشان می‌دهد ساختار غلط و غیر متعارف استقلال نیاز به یک دگرگونی و تحول اساسی دارد. البته جدا از این مسائل عدم صداقت و راستگویی در نزد مدیران باشگاه هم مزید بر علت شده تا هواداران استقلال در هول و ولای زیادی باشند.

اعتماد کردن به افراد در استقلال سخت شده و حتی شما نمیتوانید دو نفر از اعضای هئیت مدیره را پیدا کنید که روی یک موضوع خاص توافق نظر داشته باشند. بیشتر افرادی که به عنوان عضوی از هئیت مدیره استقلال به این باشگاه اضافه شده‌اند در جریان واقعی اخبار نیستند و به نوعی به خاطر دیده شدن و حضور در ارکان مدیریت باشگاهی با ویژگی‌های استقلال آنان را جذب این حوزه کرده است و البته عدم پاسخگویی و بازخواست شدن پس از افتضاحات مدیریتی هم دلیل دیگری است تا هر کسی به خود اجازه دهد در استقلال مدیریت کند.

این افراد در ابتدای حضور خود در باشگاه استقلال دم از تحول و دگرگونی می زنند و هواداران را به روزهای جدید و تازه‌ای در حوزه‌ی مدیریتی باشگاه نوید می‌دهند از وفاق و همدلیهای بی مانند بین مدیران می‌گویند و از تشکیل کارگروه های تخصصی برای ایجاد ساختارهای درست دم می‌زنند اما در عمل همان روش سنتی و ببلشو بازار همیشگی است حتی به مراتب ضعیف‌تر از سال‌های گذشته، سیر نزولی جایگاه مدیریت در استقلال در سال‌های اخیر اظهر من الشمس است شما اگر دقت کنید به خوبی می‌بینید که در استقلال چه کسانی بوده‌اند و حالا چه افرادی همه کاره هستند، زمانی مدیران باشگاه استقلال در حلقه‌ی اولیه‌ی مسئولان نظام قرار داشتند و امروز چه کسانی به عنوان مدیر در استقلال نقش آفرینی می‌کنند حتی بازیکنان هم برایشان تره خرد نمی‌کنند چون می‌دانند چگونه و از چه مسیری به استقلال آمده‌اند.

از جلساتی که در جاهای مختلف برگزار می‌شود به خوبی می‌توان فهمید که هر فردی در حال محکم کردن میخ قدرت و نفوذ خود در استقلال است.  از ائتلاف های پشت پرده با برخی افراد صاحب اختیار تا نان قرض دادن به برخی مدیران وزارت ورزش همه و همه نشان دهنده‌ی فاصله‌ی عمیق بین اعضای هئیت مدیره استقلال است و دود این موضوع به چشم تیم استقلال می‌رود تا دعوای مدیران به دعوای هواداران با کادر فنی تبدیل شود.

 

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2021-02-16 21:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Bidad
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹، ۲۲:۵۸
تنها راه نجات استقلال اخراج تمام مدیران فعلی و سپردن تیم به دست اولیایی و یا فتح الله زاده و یا حتی واعظ هست. البته به شرطی که تمام مدیران فعلی حتی مدیران میانی و پایینی و کل کارکنان فعلی اخراج شوند . ریشه جاسوس را بخشکانید
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر