فهرست
قاب ویژه:  شماره 8 عجیب قرمزها
قاب ویژه: شماره 8 عجیب قرمزها

قاب ویژه: شماره 8 عجیب قرمزها

آی‌اسپورت- آرام طبع بازیکنی بود که با هزار امید و آرزو به پرسپولیس آمد. هر ترکیب احتمالی که پیش از فصل می‌دید و هر تحلیلی که می‌خواندید در آن از این بازیکن ریزجثه به عنوان دفاع چپ فیکس سرخپوشان نامبرده می‌شد. با شروع فصل هیچ چیزی شبیه پیش‌بینی‌ها نبود و ربیع‌خواه غیرمتخصص جای او را در پست غیرتخصصی‌اش گرفت و با وجود عملکرد متوسط ماندگار هم شد. آرام طبع از ترکیب وحتی از نیمکت هم خارج شد و کارش به سکونشینی رسید. به او در نیم فصل اجازه جدایی ندادند و در چند هفته ابتدایی هم خبری از او نبود تا کمبود بازیکن برانکو را ناچار کرد که او را به لیست برگرداند.

او فعلا به لیست بازگشته و آن هم چه برگشتنی. حالا باید برای آرام طبع تیتر زد بازگشت شماره 8! این بازیکن با پیراهن شماره 8 تمرین می‌کند. شماره‌ای که برای پرسپولیسی‌ها فقط یک شماره نیست و یک مکتب است و البته در این چند فصل اخیر برای هیچ بازیکنی شانس نیاورده است. البته آرام طبع در بازی با سپاهان با پیراهن شماره 23 در لیست قرار داشت و مشخص نیست که چرا در تمرینات شماره 8 را برتن می‌کند. اتفاقی که شاید چندان به مذاق هواداران پیراهن شماره 8 خوش نیاید.

هوادار

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-18 18:09:00
نظر دهید

۱ نظر
بهزاد
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۴:۳۶
اين هم از آن كارهاي عجيب وغريب برانكو است كه يك دفاع چپ تخصصي را در عين نياز سكو نشين كرده و به بازيكن كاملا معمولي مثل ربيع خواه بي از حد بها ميدهد ( مثل بهاي بي موردي كه درتيم ملي آن زمان به ستار زارع مي داد). كاري كاملا نا عادلانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر