فهرست
تراکتور و جذب یک بازیکن عراقی دیگر/ صلاح هست؟
تراکتور و جذب یک بازیکن عراقی دیگر/ صلاح هست؟

تراکتور و جذب یک بازیکن عراقی دیگر/ صلاح هست؟

آی اسپورت - تنها چند روز بعد از امضای قرارداد با علا عبدالزهرا و اضافه کردن این بازیکن عراقی به مجموعه بازیکنان تیم، مدیران باشگاه تراکتورسازی به دنبال جذب یک عراقی دیگر هستند و او را برای امضای قرارداد به تبریز فراخوانده اند.

بر خلاف عبدالزهرا که به واسطه حضور در تیم فوتبال مس و عضویت در تیم ملی فوتبال عراق و انجام بیش از 60 بازی ملی چهره نسبتا شناخته شده ای برای علاقه مندان فوتبال در ایران به شمار می رود، نام «علی صلاح هاشم» تا به حال به گوش فوتبالی های ایران نخورده است. این مهاجم بلندقامت 27 ساله، در 9 سال گذشته 9 باشگاه مختلف را در کشورهای عراق، امارات؛ لبنان و سوریه عوض کرده و تنها در باشگاه الوحده دمشق آمار نسبتا خوبی از خود به جای گذاشته است. صلاح سابقه حضور در تیم ملی کشورش را نیز دارد اما در سال 2008 تنها در 7 بازی ملی به میدان رفته است.

باشگاه های ایران از بازیکنان عراقی، خاطرات خوشی ندارند. بیشتر آن ها، بی نظم ترین خارجی های فوتبال ایران بودند و همین اتفاق موجب شد برای چند سال متوالی در تیم های لیگ برتری حضور نداشته باشند. لیگ چهاردهم اما زمانی برای بازگشت عراقی هاست. حالا دیگر باشگاه ها حتی به ستاره های این کشور نگاه نمی کنند و بازیکن های معمولی تر را به ایران می آورند. 

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-24 14:33:42
نظر دهید

۷ نظر
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۶
باپول این بشر دوتا برزیلی فوق العاده رومیشه اورد میگی نه همین کشوربغلمون ترکیه یااذربایجان برزیلیهای تاپوازبرزیل به صورت قرضی یاشرایط خرید میارن
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
آقای گل لیگ عراقه
حسین
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰
عزیز من! من استقلالی ام ولی خب واقعیت اینه که این مهاجم آقای گل لیگ عراق بوده... آمار خوبی نداشته یعنی چی؟!
تراختوری1360
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۱
علی صلاح مهاجم تیم الطلبه عراق فصل گذشته موفق شده برای تیم الطلبه 14 گل به ثمر برسونه و آقای گل مسابقات لیگ عراق بشه
لطفا اطلاعات درست بزنید
احمد
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۵
دست مدیر بهانه ندید.تو این کمبود بازیکن غنیمته اگه بتونن بیارنش.ولی اینم مثل ادینیهو در حد شایعه میمونه
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۸
آخه به تو چه
نوید
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴
سلام,خواهشااطلاعاتتونوبالاببریدیادرخبرگذاریتونوتخته کنید,علی صلاح فصل پیش توتیم الطلبه کنارکرارجاسم بازی کرده وآقای گل لیگ عراق شدع
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر