فهرست
رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا: آلمان را با همین آقای لوو دو بار شکست داده ایم
رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا: آلمان را با همین آقای لوو دو بار شکست داده ایم

رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا: آلمان را با همین آقای لوو دو بار شکست داده ایم

آی اسپورت - آنخل ماریا ویار رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا امروز پیش از شروع مراسم قرعه کشی لالیگا، در یک نشست خبری به شدت از دل بوسکه حمایت کرد.

او گفت :\" هیچ مقامی در فوتبال اسپانیا قصد برکناری دل بوسکه را نداشت. دل بوسکه به نوعی نماد فوتبال ماست. با او جام جهانی و یورو 2012 را فتح کرده ایم.او بهترین سفیر فوتبال اسپانیاست. \"

وی ادامه داد : \" به برزیل رفته بودیم تا از عنوان قهرمانیمان دفاع کنیم. اما بدون هیچ موفقیتی بازگشتیم. شکست خوردیم و این مساله را نمی شود انکار کرد.

اما نباید از این مساله چشم پوشی کرد که قهرمانی در جهان کار بسیار دشواریست.

از ابتدا تا کنون تنها 8 کشور موفق به قهرمانی در این جام شده اند.سه کشور آمریکای حنوبی و 5 کشور اروپایی.تنها برزیل دو بار متوالی موفق به قهرمانی شده است. نباید از این شکست یک درام و یک فاجعه درست کنیم \"

ویار در مورد تیم آلمان نیز صحبت های جالبی را مطرح کرد : \"قهرمانی آلمان را باید پذیرفت. قرار نیست همیشه ما قهرمان شویم. ما همین آلمان را با مربیگری لوو دو بار شکست داده ایم.باید از شکست هایمان درس بگیریم همانطور که آلمان یاد گرفت و امسال قهرمان شد.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-24 17:28:04
نظر دهید

۴ نظر
کوشا
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۲
وقتی رییس فدراسیونشون نمیدونه ایتالیا 1934 - 1938 دوبار پشت سر هم قهرمان شده دیگه خود روضه مفصل خوان از این مجمل . واقعا خانه از پای بست ویران است
italy
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۸
این سوزش واسه چی است؟شما این چنرد ساله هم به جایی رسیده اید با باند بازی و مافیا بازی بوده.در غیر اینصورت فوتبال اسپانیا هیچی نیست.ریال و بارسا هم واسه یوفا در آمد زایی دارند که اینجوری ازشون حمایت میکنند.خدا میدونه چه جریانات فاسدی پشت پرده فوتبال ملی و باشگاهیتون است.بهتون زور داره آلمان قهرمان شده.آخه گوسفند ایتالیا دو دوره متوالی قهرمان جهان شد
be to che
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۵
آخ آخ حالی میکنم این ایتلیای میسوزن...جوری ترکوندیمشون تا ابد داغش به دلشون مونده...اون قهرمانی 34 ایتالیا هم خوده فیفا اعلام کرده که با تبانی بوده و موسیلینی دخالت داشته تو بازیا.
-
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۱
ایتالیایی ها خفه بابا ـ ـ ـ زنده باد اسپانیا و بارسا ـ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر